Poprzedni artykuł: Bomber – krótka historia sławnej kurtki Następny artykuł: 7 najmodniejszych par butów tej jesieni

Biała koszula - jaki model i gdzie kupić?

Niebawem rozpoczęcie roku szkolnego, potem akademickiego i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że do stylizacji na te dni przyda się biała koszula. Zresztą jest ona idealna nie tylko na te okazje. Doskonale sprawdza się również w wielu stylizacjach do pracy, czy na niezobowiązujące spotkanie.

Choć nie wszyscy lubią biel, to jednak koszula w tym kolorze powinna się znajdować w każdej szafie, choćby na tak zwane "sytuacje awaryjne". To "must have" podobnie jak mała czarna.

Tym, którzy na co dzień nie noszą białej koszuli zapewne będzie się kojarzyła głównie z rozpoczęciem i zakończeniem roku szkolnego, albo akademickiego, co jest naturalne i nie da się ukryć, że na te okazje jest ona idealnym wyborem. Jednak czy próbowaliście ją zestawić np. z dżinsami z dziurami i szpilkami w codziennych stylizacjach? Spróbujcie- wygląda rewelacyjnie. Doskonale prezentuje się również w połączeniu ze spódnicami i klasycznymi spodniami. 

Poza tym biała koszula wcale nie musi być "nudna". Można ją zestawić z dodatkami, np. ćwiekami, przypinkami, czy urozmaicić kokardą. 

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie białych koszul. Sprawdźcie.

Zobaczcie także:  Bomber- krótka historia sławnej kurtki

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 09:06

Zobacz także

Nasze propozycje