Poprzedni artykuł: Ekskluzywna marka? Nie! Doda zachwyca w spódnicy z... sieciówki! Następny artykuł: Julia Wieniawa w najmodniejszym na jesień kroju marynarki

Bielizna inspirowana "Ciemniejszą stroną Greya" pomoże kobietom poczuć się jak Anastasia Steel?

Marzysz o doznaniach niczym z książki o Greyu? Zazdrościsz Anastasii? Poczuj się jak ona w... bieliźnie zainspirowanej właśnie tym filmem.

Pamiętacie ile emocji wzbudzała pierwsza część trylogii, w której zostały opisane losy związku Anastasii i Christiana? Kobiety czytające ją z wypiekami na twarzy można było zobaczyć dosłownie w każdym miejscu: w restauracji, środkach komunikacji miejskiej, parkach. Potem nerwowe wyczekiwanie na ekranizację. Ach, co to były za kolejki po bilety! Cóż, film niektórym się podobał, inni się zawiedli, ale producenci i tak doszli do wniosku, że warto aby na ekranach kin zagościła także kolejna część historii związku tych dwojga bohaterów. Stała się ona również inspiracją do zaprojektowania całej kolekcji bielizny.
Marka Coco de Mar we współpracy z autorką słynnej trylogii- EL James, stworzyła kolekcję bielizny erotycznej, która oddaje seksualne przebudzenie głównej bohaterki, które następuje w "Ciemniejszej stronie Greya".

Kolekcja jest podzielona na 6 części: Red Room, Escala, Masquerade, Goddess, Steele, i Anastasia. Każda z nich jest związana z częścią książki i etapem podejmowania dominującej roli bohaterki w relacji z ukochanym.

Autorzy kolekcji chcieli wzmocnić w paniach poczucie kobiecości. Bielizna występuje w kolorze czarnym, czerwonym fioletowym i oczywiście nie brakuje koronek oraz pasów. Czy Was także pobudza? 

Zobaczcie także:  Mamy CAŁY zwiastun "Ciemniejszej strony Greya"
Źródło: cosmopolitan.com
Foto: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:31

Zobacz także

Nasze propozycje