Poprzedni artykuł: Chcesz być naprawdę modna tej zimy? Postaw na sztuczne futerko Następny artykuł: Marina wie, jak subtelnie pokazać... biust! Zobaczcie jej prześwitując...

Dziś Black Friday! Wiemy, w jakich sklepach będą największe obniżki i okazje

Moda, , tagi: Black Friday 2016
Amerykańska moda zagościła już na stałe w Polsce! Na ten jeden dzień wielkich wyprzedaży czekamy przez cały rok! Gdzie tym razem udać się na zakupy?

Lubimy przejmować trendy, które pojawiają się w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że tak upodobaliśmy sobie tamtejszy Black Friday, czyli dzień, kiedy to pojawiają się prawdziwe okazje cenowe, dzięki którym sieci handlowe notują pokaźne zyski. Wiele sklepów, szczególnie w centrach handlowych oferuje naprawdę atrakcyjne zniżki, nawet do 50%! Wśród nich znajdują się takie marki, jak Mohito, New Yorker, czy Wittchen.

Zobaczcie, gdzie czekają na Was ciekawe promocje - one w dużej mierze zależą od konktretnej galerii handlowej. 

Musimy jednak pamiętać, że z każdym dniem sklepów ze specjalną ofertą na Black Friday będzie przybywać - nie wszystkie na razie chcą zdradzić, jakie obniżki ostatecznie zaproponują. Ale nie martwcie się, trzymamy rękę na pulsie i będziemy aktualizować najnowsze promocje! 

Polecamy także:  Dlaczego tej jesieni powinnaś mieć w swojej szafie kombinezon do spania? 

Foto: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:56

Zobacz także

Nasze propozycje