Poprzedni artykuł: Influencerki zakochały się w tej sukience z H&M. Nadal można ją kupić Następny artykuł: Najważniejsze trendy na jesień i zimę 2019/2020. Tych rzeczy szukaj w...

Najdziwniejsze jeansy świata. Tylko Celine Dion odważyła się je założyć!

Moda, , tagi: jeansy, celine dion
Spodnie, w których pojawiła się gwiazda to hybryda dzwonów i rurek. Chyba nawet Celine Dion nie uczyni tego fasonu popularnym...

Céline Dion niedawno pokazała się w zaskakujących spodniach. Wybrane przez piosenkarkę jeansy nieprzygotowanego obserwatora mogły wprowadzić w niezłą konsternację. Dlaczego? Bo w zależności o miejsca, z którego obserwowało się gwiazdę, można było myśleć, że ma na sobie albo dzwony, albo rurki. Tymczasem Céline Dion miała na sobie oba te fasony równocześnie.

Fot.: ONS

Zobacz także: Ta koszula kosztuje 2 tysiące zł, a wygląda jak worek na śmieci!

Céline Dion w jeansach marki Ksenia Schneider 

Odkąd kilka miesięcy temu znowu zaczęła się pojawiać publicznie, Céline Dion wzbudza mieszane emocje. Media i fani wiele uwagi poświęcają wyglądowi gwiazdy, a zwłaszcza jej niepokojącej chudości. Zainteresowanie wzbudzają też oczywiście stroje piosenkarki, która ma ostatnio słabość do wymyślnych stylizacji.

Niedawno gwiazda zdecydowała się na przykład na dość kontrowersyjny zestaw, składający się z obszytego strusimi piórami gorsetu marki Attico (za 1915 dolarów, czyli ponad 7500 zł) oraz jeansów o dwóch różnych nogawkach. I właśnie spodnie Dion zrobiły na nas największe wrażenie. Dlaczego? Bo czegoś tak dziwnego jeszcze nie widzieliśmy. Gorsze są chyba tylko sznurowane jeansy, dodające noszącej je kobiecie 10 kg.

Fot.: neimanmarcus.com

Wybrane przez piosenkarkę spodnie zostały zaprojektowane przez rosyjsko-ukraiński duet projektantów – Ksenię Marchenko i Antona Schnaidera. Marka Ksenia Schneider specjalizuje się w tworzeniu zaskakujących jeansów i ma już na swoim koncie między innymi noszone przez Bellę Hadid spodnie będące połączeniem luźnych szortów i rurek.

Jeansy duetu Marchenko-Schneider założone przez Céline Dion mają jedną nogawkę rozszerzającą się ku dołowi, a drugą dopasowaną. Za taką hybrydę rurek z dzwonami trzeba zapłacić 463 dolary, czyli ponad 1800 zł. 

Zobacz także: Te buty zostały stworzone chyba tylko po to, by... zadawać kobietom ból!

My nie założyłybyśmy takich spodni nawet za darmo! A wy co myślicie o spodniach Céline Dion?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:21

Nasze propozycje