Poprzedni artykuł: Wczoraj zachwycała w bieli, dziś wybrała kwiaty. Kolejna czarująca sty... Następny artykuł: Para książęca jest już w Berlinie. Czy księżna Kate wygląda lepiej niż...

Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego z 1986 roku!

Wszyscy skupili się na Kate, a jak się okazuje, to księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie najbardziej oryginalne (i najstarsze!) buty, które wcześniej należały do... księcia Harry'ego!

Księżniczka Charlotte podczas wizyty w Polsce miała na sobie buty księcia Harry'ego z 1986 roku! Choć podczas dwudniowej wizyty rodziny książęcej w Polsce uwaga była skupiona przede wszystkim na księżnej Kate, magazyn People dopatrzył się interesującego szczegółu. Okazało się, że mała księżniczka Charlotte na lotnisku w Warszawie miała na sobie czerwone buciki, które w dzieciństwie miał na sobie także jej wujek Harry! Czerwone pantofelki mogą więc liczyć około 31 lat, bo książę Harry miał je na sobie podczas jednej z rodzinnych sesji zdjęciowych razem z księciem Karolem, bratem Williamem oraz księżną Dianą w 1986 roku. 

Księżniczka Charlotte w butach księcia Harry'ego

To nie pierwszy raz, kiedy dzieci Kate i Williama pojawiają się w ubraniach czy dodatkach z dawnych lat. 4-letni książę George często był ubierany w rzeczy z dzieciństwa swojego taty - Williama. Tym razem Charlotte wyglądała nieprawdopodobnie uroczo w czerwono-białej sukience (nawiązanie do flagi Polski?) oraz czerwonych bucikach wujka. Okazuje się więc, że w rodzinie królewskiej nic nie może się zmarnować! ;)

Zobacz także: Kolejna znakomita stylizacja księżnej Kate w Polsce! Kate wybrała torebkę polskiej marki za 200 złotych!

Źródło zdjęcia: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 10:51

Zobacz także

Nasze propozycje