Poprzedni artykuł: Kurtki i płaszcze z wyprzedaży w sieciówkach. Piękne i tańsze nawet o... Następny artykuł: Sylwestrowe kreacje gwiazd. Kto w tym roku zdecydowanie przesadził?

Tego nie kupuj na wyprzedażach! Oto 5 trendów, które żegnamy wraz z 2018 rokiem

Moda, , tagi: trendy 2019
Planujecie w najbliższym czasie uzupełnić garderobę? Podpowiadamy, czego NIE kupować. Te trendy właśnie odchodzą w zapomnienie.

Po liście 10 najważniejszych trendów na 2019 rok przyszła pora podsumować, co... modne nie będzie. W czasach kiedy w trendach jest właściwie wszystko, trudno wytypować tendencje, które rzeczywiście odchodzą w niepamięć. Postanowiłyśmy więc wybrać trendy, które przekroczyły już szczyt swojej popularności i zdążyły się już się opatrzyć. 

Co przestanie być modne w 2019 roku?

Wszystko wskazuje na to, że w 2019 roku przestaniemy nosić sukienki z odkrytymi ramionami, które od kilku lat krolowały na ulicach i w kolekcjach sieciówek. Poza tym bardzo możliwe, że na moment pożegnamy pastelowy róż (oczywiście na rzecz koloru roku według Instytutu Pantone) oraz dżinsy z dużą ilością dziur.

Jakie trendy przestaną mieć znaczenie w nadchodzących miesiącach? Zajrzyjcie do naszej galerii i dajcie nam znać czy będziecie za nimi tęsknić! 

Zobacz także: Najgorsze wpadki modowe gwiazd w 2019 roku. Księżna Meghan, Doda i wiele innych

Źródło zdjęcia: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 16:37

Zobacz także

Nasze propozycje