Poprzedni artykuł: Zachwyciła nas kreacja Anny Lewandowskiej na gwiazdkowej imprezie! Następny artykuł: W grudniu nosimy... cekiny! Podpowiadamy, jak je łączyć na co dzień i...

Torebka od Joanny Klimas, modny choker... Z tych prezentów na pewno ucieszy się prawdziwa fashionistka

Zakupowa, przedświąteczna gorączka trwa w najlepsze, a Wy jeszcze nie wiecie co kupić fance mody? Mamy kilka podpowiedzi.

Zapewne każdy z nas zna prawdziwą fashion victim, któranie wyobraża sobie życia bez najnowszych trendów. Jeżeli jest nam ona bliska, chcemy podarować jej prezent, z którego na pewno będzie zadowolona. Pytanie tylko co kupić, skoro nam nie zawsze blisko do świata mody, a nie chcemy, aby pod choinką znalazła coś, co zaraz rzuci w kąt. 

Propozycji jest kilka, a mogą się one zaczynać już od kilkudziesięciu złotych. Wierzcie nam, że nie zawsze muszą to być ubrania od zagranicznych projektantów. Fashionistka może się ucieszyć choćby z ciepłych, wygodnych skarpetek, jak również sprzętu, którym z łatwością wyprasuje swoje ubrania. Spokojnie, jednak mamy dla Was także propozycje ubraniowe. Niektóre z nich są naprawdę seksowne i sprawdzą się jako prezent dla dziewczyny lub żony;)

Zobaczcie naszą galerię z pomysłami. 

Polecamy także:  Prezenty świąteczne dla... włosomaniaczki!

Foto: https://pl.pinterest.com/pin/358106607854158664/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 23:23

Zobacz także

Nasze propozycje