Poprzedni artykuł: Marks&Spencer wiosna-lato 2015 - trendy Następny artykuł: New Look wiosna-lato 2015 AKCESORIA: buty, torebki, biżuteria

Converse All Star Andy Warhol - wiosna 2015

Moda,
,
, tagi: buty, Converse, Andy Warhol, trampki
Wiosna 2015 to inauguracja współpracy marki Converse oraz Fundacji Sztuk Wizualnych Andy'ego Warhola, w ramach której powstała linia Converse Chuck Taylor All Star Andy Warhol. Na klasycznych sneakersach nadrukowano motywy nawiązujące do najsłynniejszych dzieł amerykańskiego artysty, a cała linia uosabia jego kreatywne podejście do sztuki.

Uznany za jednego z najważniejszych amerykańskich artystów XX wieku, Andy Warhol nie tylko patrzył na sztukę w nowy sposób, ale także inspirował do tego innych. Trampki Converse były dla niego jednocześnie tematem malarstwa oraz płótnem, które zadrukowywał w swojej pracowni metodą sitodruku. Słynny wizjoner do dziś inspiruje buntowników i artystów na całym świecie, a dziedzictwo Warhola wciąż fascynuje poprzez jego dzieła oraz fundację non profit The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts.

Converse Andy Warhol

Na modelach z linii Chuck Taylor All Star Andy Warhol pojawią się motywy nawiązujące do pierwszej serii obrazów amerykańskiego artysty z motywem puszek z zupą firmy Campbell. Wysokie i niskie Chucki w warholowskim wydaniu tej wiosny możesz mieć w wersji czerwono-białej oraz biało-czarnej. Dodatkowy komfort chodzenia zapewnisz sobie wybierając Converse Chuck Taylor All Star' 70 Andy Warhol. All Star ’70 to modele z grubszą podeszwą i miękką wkładką wewnętrzną, w sam raz dla wielbicieli stylu retro.

Cena Chuck Taylor All Star Andy Warhol: 279 - 379 złotych.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 12:48

Nasze propozycje