Poprzedni artykuł: Nogi Karoliny Szostak nigdy nie wyglądały tak szczupło! To zasługa tyc... Następny artykuł: Weź udział w konkursie marki L’AF i wygraj voucher na zakupy!

Niepokojące zdjęcia Kai Gerber - czy córka słynnej modelki cierpi na zaburzenia odżywiania?

Córka Cindy Crawford ostatnio bardzo schudła - te zdjęcia są naprawdę niepokojące...

Kaia Gerber schudła? Nastolatka wygląda ostatnio bardzo szczupło, nawet jak na modelkę. Czy 16-letnia córka Cindy Crawford nie radzi sobie z presją w brutalnym świecie mody?

Bardzo szczupła Kaia Gerber w Paryżu

Chyba niewiele osób było zaskoczonych, gdy okazało się, że Kaia Gerber zdecydowała się pójść w ślady sławnej mamy i rozpoczęła karierę w świecie modelingu. Trzeba zresztą przyznać, że idzie jej znakomicie - choć ma dopiero 16 lat, już chodzi w pokazach najsłynniejszych projektantów i jest traktowana jak profesjonalistka. Nic dziwnego - urodę i talent bez wątpienia odziedziczyła po Cindy.

Choć zawsze była szczupła, Kaia w ostatnim czasie najwyraźniej znów straciła na wadze - ostatnio paparazzi "przyłapali" nastolatkę z mamą na paryskiej ulicy. Na zdjęciach nie można nie zwrócić uwagi na ekstremalnie szczupłe nogi dziewczyny - na niektórych ujęciach trudno uchwycić różnicę między udem a łydką...

Już kilka lat temu, gdy Kaia dopiero zaczynała próbować swoich sił w modelingu, Cindy Crawford w jednym z wywiadów przyznała, że martwi się o córkę - między innymi ze względu na twarde zasady, które od lat panują na wybiegach. Była supermodelka zdaje sobie sprawę, że figura, którą w latach 90-tych podziwiały miliony, dziś prawdopodobnie nie pozwoliłaby jej na zrobienie kariery. Niepokoiła się, że niebezpieczna "moda na chudość" mogłaby zagrozić jej córce - czyżby jej słowa miały okazać się prorocze?

Poniżej aktualne zdjęcie Kai Gerber i fotografia młodej Cindy Crawford - różnice widać gołym okiem...

Źródło zdjęć: Instagram oraz Instagram

Choć brak oficjalnych informacji na temat jakichkolwiek problemów zdrowotnych Kai, patrząc na takie zdjęcia, trudno zachować spokój. Mamy nadzieję, że młodziutka modelka uniknie błędów, które dla jej wielu koleżanek z branży okazały się brzemienne w skutkach...

Zobacz też: Julia Wieniawa w eleganckiej sukni z aksamitu zaliczyła... wpadkę?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:39

Zobacz także

Nasze propozycje