Poprzedni artykuł: Modna sukienka na sylwestra za... 20 zł?! Taką perełkę znajdziecie na... Następny artykuł: Sylwestrowe kreacje gwiazd. Kto lśnił, a kto zaliczył wpadkę?

Gwiazda "Królowych życia" wydała fortunę na buty na sylwestra, ale ich nie założy

Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami swoim sylwestrowym dramatem. Okazuje się, że gwiazda nie może pozwolić sobie na założenie wymarzonych szpilek, które właśnie kupiła.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej lubianych bohaterek programu Królowe życia. Widzowie docenili ją za bezkompromisowość, szczerość i optymizm. Niestety, w maju tego roku Dagmara miała poważny wypadek, który mógł skończyć się dla niej bardzo tragicznie.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z 'Królowych życia' przeszła szokującą metamorfozę 

Dagmara Kaźmierska nie założy wymarzonych szpilek na sylwestra

Na szczęście Królowa ma się już lepiej, jednak w wyniku przebytych operacji nóg i długiej rekonwalescencji Kaźmierska nie może sobie pozwolić w tym roku na założenie szpilek. Ze smutkiem podzieliła się tym ze swoimi fanami.

Nie powstrzymało to ją jednak przez kupnem tych wymarzonych! Choć może na nie tylko popatrzeć, wybrała przezroczysty model na niewielkiej szpilce ozdobiony czarnymi piórami. 

buty na sylwestra Dagmara Kaźmierska

Źródło: Instagram

Dagmara mimo swojej małej tragedii zdaje się nie tracić optymizmu. Zapytała swoich fanów jak oni przygotowują się do nocy sylwestrowej:

I co tam z Wami się dzieje moje robaczki? Sukienki, brokaty, szmery, bajery, wszystko już jest?

Przyznała także, że u niej przygotowania trwają, jak zwykle, na ostatnią chwilę. Czy to oznacza, że z kreacji na sylwestra Królowa życia ma narazie tylko wymarzone szpilki? :) 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 08:29

Nasze propozycje