Poprzedni artykuł: Kochasz DIY? Blogerka "Co za szycie" zdradza, jak szybko nauczyć się p... Następny artykuł: 6 kobiecych pomysłów na prezent!

Pomysł na prezent - delikatna biżuteria z nowej kolekcji Ani Kruk

Lekkość, prostota i niewymuszona elegancja to najlepsze przymiotniki oddające charakter biżuterii Ani Kruk. W najnowszej kampanii polskiej marki biżuterii znajdziemy wiele inspiracji na bożonarodzeniowy prezent, a także dla siebie. Zobaczcie!
ania kruk biżuteria 2015

W propozycjach projektantów na sezon jesień-zima 2015/16 dominowała biżuteria XXL, ale wcale nie znaczy, że delikatna, ponadczasowa biżuteria w najbliższym czasie straci na znaczeniu. Subtelne wzory przyciągające wzrok, ale nie przytłaczają noszącej je osoby- nic dziwnego, że taka biżuteria podbija serca kobiet od lat i z pewnością się to nie zmieni.

Ania Kruk w najnowszej kampanii umacnia swój wizerunek eksperta od delikatnej biżuterii – prostej i szykownej, ale na pewno nie nudnej. W propozycjach znajdziemy minimalistyczne naszyjniki z geometrycznymi zawieszkami, subtelne bransoletki czy subtelne kolczyki - a więc ponadczasową biżuterię idealną na bożonarodzeniowy prezent.

Najnowsza kampania biżuterii Ani Kruk zachwyca naturalnością oraz prostotą. Jak mówi sama projektantka - "Nasza nowa kampania to intymny portret młodej kobiety – uchwyconej w naturalnych sytuacjach, prostych kadrach. Marka ANIA KRUK dojrzewa, zmienia się. Poprzednie kampanie były bardziej krzykliwe, jeśli chodzi o stylizacje czy kolor. Tym razem stawiamy na delikatność, intymność".

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z kampanii:

biżuteria na prezent 2015

ania kruk biżuteria 2015
ania kruk biżuteria 2015
boże narodzenie ania kruk 2015
boże narodzenie delikatna biżuteria 2015

Co myślicie o najnowszych propozycjach biżuterii Ani Kruk?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 10:42

Zobacz także

Nasze propozycje