Poprzedni artykuł: Ten biustonosz to hit internetu. Pokochają go posiadaczki dużego biust... Następny artykuł: Te okulary przeciwsłoneczne to hit lata! Teraz stawiamy na białe opraw...

Ten mężczyzna podbija internet i... świat modelingu! Zobaczcie te zdjęcia!

Choć daleko mu do szczupłej sylwetki, Dexter jest bardziej rozpoznawalny niż większość jego "idealnych" kolegów po fachu.

Modelki plus size dziś już nikogo nie dziwią - moda powyżej rozmiaru 0 na dobre zadomowiła się w mediach, coraz odważniej wkracza też na wybiegi. A co z płcią brzydką? Modele XXL nie są jeszcze zbyt popularni, ale już wkrótce może się to zmienić - między innymi za sprawą tego mężczyzny!

Dexter Mayfield - model plus size, który podbija internet

W plastikowym świecie reklam i Instagrama, w którym przywykło się do sześciopaków i rozrośniętych bicepsów, najlepiej wypracowanych godzinami intensywnego treningu na siłowni, ktoś taki jak Dexter w pierwszej chwili wydaje się nieporozumieniem. Ale tylko przez moment - później dociera do nas, że ten puszysty, uśmiechnięty mężczyzna jest w gruncie rzeczy szalenie sympatyczny i naprawdę kocha to, co robi. A robi sporo - jest tancerzem, choreografem i najprawdziwszym modelem plus size!

Kariera Dextera Mayfielda ruszyła dwa lata temu, gdy wziął udział w swoim pierwszym pokazie mody. Dziś jest na ustach wszystkich, a jego zdjęcia błyskawicznie obiegają internet. Fani pokochali go za odwagę do bycia sobą - mimo znaczącej nadwagi nie obawia się pozować przed obiektywem i tańczyć na wybiegu. Pośród tysięcy identycznych, wymuskanych modeli, ktoś taki przyciąga uwagę - nie tylko za sprawą odmiennego wyglądu, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej osobowości.

Mimo sukcesów, Dexter nie zamierza zwalniać - jego osobistą ambicją jest zaistnienie na plakatach w całych Stanach Zjednoczonych, by przełamać dyktaturę wychudzonych, nienaturalnie wymuskanych ciał i zrobić wśród nich więcej miejsca dla normalności. A jak wiadomo, ta jest różnorodna i znacznie ciekawsza niż to, co oglądamy w większości reklam. Choć dla wielu osób może być zbyt kontrowersyjny, naszą sympatię zdobył bez trudu - podziwiamy jego energię oraz dystans do siebie i po prostu trzymamy za niego kciuki :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć Dextera - myślicie, że uda mu się zmienić świat mody?

Zobacz też: Ten stanik to hit internetu - pokochają go właścicielki dużego biustu

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:53

Zobacz także

Nasze propozycje