Poprzedni artykuł: Marina wie, jak subtelnie pokazać... biust! Zobaczcie jej prześwitując... Następny artykuł: Płaszcz za 17 tysięcy! Agnieszka Woźniak-Starak zaszalała ze stylizacj...

Doda w BARDZO odważnej kreacji wystąpiła przed... Andrzejem Dudą! Mina prezydenta? Bezcenna ;)

Moda,
,
, tagi: Doda, styl gwiazd
Doda podczas jubileuszu "Super Expressu" wręczyła tort prezydentowi, ale kiedy się odwróciła... Ups! Co na to żona Andrzeja Dudy?

Piosenkarka nie ukrywa, że lubi pokazywać swoje ciało. Zresztą nie ma czego się wstydzić. Piękne nogi, zgrabna pupa. Dokładnie te atuty podkreśliła kusym body na gali z okazji 25-lecia "Super Expressu", na której wystąpiła z Virgin prezentując najnowszą piosenkę "Kopiuj-Wklej". To jednak nie wszystko. Artystka ze sceny wręczyła Parze Prezydenckiej kawałek jubileuszowego tortu, a kiedy się odwróciła, uwagę wszystkich przykuły jej jędrne pośladki, które tylko delikatnie zakrywała koronka.

Zobaczcie także:  Rozenek-Majdan czy Glinka? Która wyglądała lepiej w białej stylizacji?

Jak na to zareagował Andrzej Duda? Tego chyba nie trzeba komentować. To trzeba zobaczyć ;-) Zdjęcia czekają na Was w naszej galerii.

Co na taki strój Agata Duda? Było widać, że Prezydentowa doskonale bawiła się na koncercie. M.in. radośnie klaskała. 

Ac jak sama artystka komentuje całą sytuację? Czy zauważyła, aby Prezydent był był skrępowany? Zobaczcie, co gwiazda powiedziała w rozmowie z Party.pl!

Zobaczcie także: Marina wie, jak subtelnie pokazać... biust

Foto: iStock/ ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:11

Zobacz także

Nasze propozycje