Poprzedni artykuł: Wielki przegląd ramonesek na jesień 2017. Znajdziesz tu swój ideał Następny artykuł: To najmodniejsza spódnica tego sezonu z sieciówki, którą noszą gwiazdy...

O tych kreacjach Dody z Opola mówią wszyscy!

Doda na festiwalu w Opolu pokazała, że śledzi najnowsze trendy - skórzana mini i srebrne buty to hity jesieni.

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Doda wystąpiła jako gość specjalny na koncercie "Wariatka tańczy, czyli 50 lat na scenie Maryli Rodowicz". Dorota absolutnie zachwyciła publiczność wykonaniem szlagieru "Niech żyje bal", posłuchajcie sami:

Doda na koncercie w Opolu 2017

Nas podczas jej występów zelektryzowały jej stroje. Rabczewska po rzz kolejny udowadnia, że śledzi najnowsze trendy. Dowód? Najmodniejsza czapka sezonu, skórzana sukienka o kroju ramoneski, do tego słynny pasek Gucci i... Zapraszamy do naszej galerii - przygotowaliśmy dla was wszystkie kreacje Dody. Spójrzcie na srebrne buty YSL, które wyglądają na nogach jak... kula disco ;). Zobaczcie same!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Foto: ONS / materiały prasowe YSL.com

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:07

Zobacz także

Nasze propozycje