Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska polubiła zapomniany fason spodni. 'Nosiłam takie w gi... Następny artykuł: Ewa Bilan-Stoch brylowała na Gali Mistrzów Sportu! Znowu wybrała sukni...

Beyonce pokazała drugą suknię ślubną! Tylko ona mogła wybrać właśnie TAKĄ

Moda, , tagi: Beyonce, śluby gwiazd
W 2018 roku Beyonce i Jay-Z odnowili przysięgę małżeńską, ale para nie chwaliła się zdjęciami z uroczystości. Aż do teraz!

To była najpilniej strzeżona tajemnica 2018 roku. W ramach podsumowania tego, co działo się w ich życiu w ciągu minionych 12 miesięcy, wokalistka zamieściła na swoim InstaStories krótką relację z najważniejszymi wspomnieniami.

Wśród nich znalazły się urywki z dnia, w którym odnowili wspomnianą przysięgę małżeńską. Musimy przyznać, że jej suknia suknia ślubna to dzieło sztuki i tylko Beyonce mogła w niej tak dobrze wyglądać! 

Druga suknia ślubna Beyonce

Najpierw nikt nie wierzył w ich związek, a później nikt nie wierzył, że Beyonce oraz Jay-Z stworzą udaną parę. Tymczasem są małżeństwem od 2008 roku i nie myślą o żadnym rozwodzie, jak to wielokrotnie spekulowano. Im się nie tylko udało - wspólnymi siłami stworzyli największe muzyczne imperium na świecie, które codziennie przynosi im niewyobrażalne dochody. W tym wszystkim znajdują jednak czas dla siebie i rodziny. W 2011 roku urodziła się pierwsza córka - Blue Ivy, a w 2017 na świat przyszły bliźniaki - córka Rumi oraz syn Sir.

O tym, że ich uczucie nadal jest silne świadczy chociażby odnowienie przysięgi małżeńskiej. Para nie nagłaśniała tego za bardzo, ale fragmenty z uroczystości pojawiały się na telebimach podczas ich wspólnej trasy koncertowej - On The Run Tour 2. Ale kto wtedy miał głowę do robienia zdjęć, kiedy trzeba było ekscytować się muzyką... :) Na szczęście wokalistka upubliczniła fotografie ponownie.

Beyonce miała na sobie suknię Thelma Gown, którą stworzyła izraelska projektantka, Galia Lahav. Gwiazda dobrała do białej kreacji długi welon oraz dość ekstrawaganckie okulary. Mogłoby się wydawać, że wiktoriański styl sukni nie będzie zupełnie pasował do gwiazdy jej pokroju. Tymczasem okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę. 

Kreacja ma liczne koronkowe wstawki, a także bogato zdobione aplikacje. W takiej sukni nie mogło zabraknąć pereł oraz kryształów Swarovskiego. Spodziewałyśmy się, że za takie luksusy Beyonce zapłaci zdecydowanie więcej niż 50 tysięcy złotych. Jednak jak na suknię ślubną, to i tak spora kwota. 

Poniżej możecie zobaczyć kreację w pełnej okazałości:

Zdjęcie główne: Instagram.com/beyonce

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 14:35

Zobacz także

Nasze propozycje