Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan nosi supermodny żakiet z sieciówki. Wiemy, gdzie k... Następny artykuł: Gwiazdy kochają ten typ spodni. My wiemy, gdzie kupić podobne

Księżna Kate inspiruje... nauczycieli w szkole synka? Zobaczcie te zdjęcia!

Mama księcia Jerzego najwyraźniej ma spory wpływ na szkolne stylizacje ;)

Czy nauczyciele w szkole księcia Jerzegodoświadczają właśnie "efektu Kate"? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości - styl charakterystyczny dla mamy młodego ucznia najwyraźniej będzie mu towarzyszył także poza domem.

Szkolny efekt Kate Middleton - dyrektorka zainspirowała się kreacją księżnej

W ubiegłym tygodniu książę Jerzy rozpoczął edukację w prywatnej szkole Thomas's Battersea - z tej okazji świat obiegły zdjęcia uwieczniające ten ważny dla czterolatka moment. Chłopca odprowadził do szkoły książę William (ciężarna Kate nie czuła się w ostatnim czasie najlepiej), a na progu budynku powitała go dyrektorka placówki, Helen Haslem. To właśnie ona zwróciła na siebie dużą część uwagi - wszystko za sprawą wiele mówiącej stylizacji.

Nauczycielka bez wątpienia była świadoma wagi tej chwili i zadbała o to, by dobrze się prezentować. Pani Haslem włożyła tego dnia prostą, elegancką sukienkę w odcieniu brudnego różu, z rozkloszowaną spódnicą i dekoltem w kształcie litery "V" z kolekcji L. K. Bennet. Jednak nie miałoby to większego znaczenia, gdyby nie fakt, że bardzo podobną kreację miała kiedyś na sobie... księżna Kate.

Mowa o sukience z kolekcji Alexandra McQueena, w której Kate wystąpiła podczas wizyty w Australii w 2014 roku. Pomijając pewne różnice w detalach, obie stylizacje są do siebie zaskakująco podobne. Tylko zobaczcie:

Patrząc na te zdjęcia trudno mieć wątpliwości - inspiracja jest raczej oczywista. Brytyjskie media od razu wychwyciły podobieństwo i zaczęły podawać szczegóły na temat obu sukienek, łącznie z ceną kreacji, w której zaprezentowała się dyrektorka szkoły księcia Jerzego. Jej koszt to 250 funtów (ok. 1200 zł), więc niemało. Wydaje się jednak, że efekt został osiągnięty - blondwłosa pani dyrektor nie tylko świetnie wyglądała, ale też przez chwilę znalazła się w centrum powszechnego zainteresowania :)

Zobacz też: Czapka z Zary, którą w tym sezonie noszą wszyscy

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:15

Zobacz także

Nasze propozycje