Poprzedni artykuł: Katarzyna Skrzynecka niczym Jennifer Lopez. Ona też miała na sobie tro... Następny artykuł: Znana jest nowa data otwarcia pierwszego Primarka w Polsce

Przed nami I Ogólnopolski #DzienSzpilek

Moda, , tagi: szpilki, akcja charytatywna
Ogólnopolski #DzienSzpilek to akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com. Do udziału w inicjatywie zachęcają polskie gwiazdy. Akcja odbędzie się 25.09 (środa) i według pomysłodawców ma być powtarzana co roku. Sprawdźcie, na czym polega.

Z racji tego, że na przestrzeni lat, szpilki stały się symbolem kobiecości, nie może ich zabraknąć w szafach kobiet na całym świecie. Okazuje się, że oprócz walorów wizualnych, teraz mogą również nieść pomoc potrzebującym. Wszystko dzięki akcji #DzienSzpilek.

Na czym polega akcja #DzienSzpilek?

Zasady akcji są bardzo proste: za każdą osobę, która opublikuje na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach i oznaczy je hasztagiem #DzienSzpilek, sklep internetowy Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji onkologicznej Alivia!

W wydarzenie zaangażowane są m. in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna, które na swoich profilach już teraz zachęcają internautów do wspierania inicjatywy. Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku, które skupia osoby chcące wesprzeć tym sposobem podopiecznych fundacji Alivia.

Chcemy pokazać, że każdy z nas może pomagać w bardzo prosty sposób - mówi Agnieszka Majczyk Marketing & PR Director Sklepu internetowego Moliera2.com - Specjalizujemy się w sprzedaży szpilek, dlatego to właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej społecznie sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy, przypomnieć że wsparcie każdego z nas się liczy, pokazać że pomaganie zawsze będzie modne – dodaje.

Przypominamy, że aby wziąć udział w akcji należy 25.09 opublikować na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach z hasztagiem #DzienSzpilek.

My się przyłączymy, a wy?

DzienSzpilek Moliera2

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 07:02

Nasze propozycje