Poprzedni artykuł: Jakie buty będą modne wiosną? Te cztery modele powinnaś mieć w swojej... Następny artykuł: Te buty będą hitem - Joanna Horodyńska już je nosi, a my wiemy, gdzie...

Blogerka "przetestowała" lustra w przymierzalniach popularnych sieciówek. Różnice są uderzające!

Moda, , tagi: zakupy, viral, blogerka
Teoretycznie wszystkie wiemy, że nie należy ufać lustrom w przymierzalniach. Jednak ta dziewczyna postanowiła sprawdzić, jak to naprawdę wygląda - przeprowadziła "test" luster. Rezultaty są naprawdę zaskakujące!

Przymierzalnia to centralny punkt każdego sklepu - to w niej najczęściej zapada decyzja: kupuję to albo nie. Sprzedawcy zdają sobie z tego sprawę, dokładają więc starań, by lustra i otoczenie zachęcały nas do inwestowania w swoją garderobę. Przynajmniej teoretycznie. Większość z nas wie, że odbicie, które widzimy w przymierzalni miewa niewiele wspólnego z rzeczywistością, ale w praktyce często o tym zapominamy. Być może zmieni się to po obejrzeniu tych zdjęć.

Rosyjska blogerka Adme postanowiła przeprowadzić niecodzienny test - wybrała się na zakupy do najpopularniejszych sieciówek. Jednak zamiast przymierzać ubrania, robiła sobie zdjęcia w przymierzalniach, by później porównać je z fotografią, którą wykonała przed wyjściem w swoim domowym lustrze. Wyniki są zadziwiające - zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się same!

Zobacz też: Jakie buty będą modne wiosną? Te cztery modele powinnaś mieć w swojej szafie!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 11:20

Nasze propozycje