Poprzedni artykuł: Beyonce pokazała drugą suknię ślubną! Tylko ona mogła wybrać właśnie T... Następny artykuł: Lewandowska i Grejman w niemal identycznych sukniach na Gali Mistrzów...

Ewa Bilan-Stoch brylowała na Gali Mistrzów Sportu! Znowu wybrała suknię z góralskimi zdobieniami

Moda, , tagi: Ewa Bilan-Stoch, suknia wieczorowa
Jak Ewa Bilan-Stoch prezentowała się na Gali Mistrzów Sportu? Założyła czarną dopasowaną suknię z góralskimi ornamentami.

Ewa Bilan-Stoch bardzo rzadko pojawia się na tak dużych eventach. Na co dzień jest zajęta prowadzeniem między innymi marki odzieżowej, którą stworzyli razem z mężem, Kamilem Stochem. Mimo to, pojawiła się na 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego, a jej suknia jest teraz głośno komentowana. W końcu specjalna okazja wymaga specjalnego stroju - na jaką kreację zdecydowała się żona Kamila?

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu

Nagroda w Plebiscycie Przeglądu Sportowego, to jedno z najważniejszych uhonorowań. Jednak ze względu na wytężony okres przygotowań do kolejnego sezonu, nie wszyscy sportowcy mogą pojawić się na gali osobiście i w wielu przypadkach zastępują ich bliscy. Tak jak w zeszłym roku, Ewa Bilan-Stoch również teraz odbierała nagrodę za męża, który zajął 2. miejsce. Ten wieczór z pewnością zapamięta na długo!

W 2018 roku wybrała dość nietypową kreację, nawiązującą do góralskich tradycji. Ewa to w końcu rodowita Zakopianka. Nic zatem dziwnego, że wybiera stylizacje, które nawiązują do miejsca jej pochodzenia. Tym razem nie było inaczej i ponownie sprawiła, że jest na ustach wszystkich.

Zdjęcie: Adam Jankowski; TRICOLORS/East News

W tym roku Ewa Bilan-Stoch postawiła na suknię zdobioną góralskimi ornamentami. Wyszyto je złoto-białą nicią na baskince oraz na dekolcie. Długa kreacja została wykonana z welurowego obcisłego materiału, który jest dość ryzykowny. Jednak na szczupłej sylwetce żony skocza układa się idealnie. Suknia bardzo dobrze podkreśla walory figury Ewy.

Na uwagę zasługują również makijaż oraz fryzura. Make-up jest bardzo delikatny i świetnie współgra z klasycznie upiętymi włosami. Mówiąc krótko - w looku Ewy Bilan-Stoch po prostu wszystko się zgadza!

Trzeba oddać, że patrząc na Ewę, nie można mieć wątpliwości, z którego regionu Polski pochodzi - podobnie zresztą jak Kamil :). Góry mają po prostu we krwi! Nie zmienia to faktu, że żona skoczka zaprezentowała się bardzo kobieco. A jakie jest wasze zdanie?

Zdjęcie główne: VIPHOTO/East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:12

Zobacz także

Nasze propozycje