Poprzedni artykuł: Koronawirus: jak właściwie prać ubrania, by uniknąć zarażenia? Następny artykuł: Wideo, na którym Kim Kardashian naciąga na siebie lateksowe ubranie to...

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” w supermodnych spodniach z Zary

Ewa Mrozowska z „Gogglebox. Przed telwizorem” wypatrzyła w Zarze prawdziwą perełkę. Te spodnie to niezaprzeczalny must have nadchodzących sezonów.

„Gogglebox. Przed telewizorem” wylansował wielu celebrytów zupełnie nowego formatu, m.in. Jacka Szawiołę, Izabelę Zeiske, BigBoya, Agnieszkę Kotońską, Sylwię Bombę, czy partnerującą jej Ewę Mrozowską, która niebawem przywitała na świecie swojego pierworodnego synka Leona. Młoda mama pomimo wielu nieprzespanych nocy nie zwalnia tempa i jest niezwykle aktywna na swoim instagramowym koncie, gdzie śledzi ją ponad 438 tys. osób.

Ewa na Instagramie dzieli się nie tylko uroczymi kadrami z prywatnego życia w towarzystwie synka, efektami swojej pracy, w postaci zjawiskowych makijaży, ale także modowymi inspiracjami. Ostatnio gwiazda „Googlebox. Przed telewizorem” wypatrzyła w Zarze prawdziwą perełkę. Ten ponadczasowy krój, to absolutny must have w każdej szafie.

Ewa Mrozowska z „Googlebox” w modnych spodniach z Zary

Ewa Mrozowska, idąc w ślady innych polskich celebrytek, jak Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Katarzyna Cichopek postanowiła zastosować się do nowych restrykcyjnych wytycznych polskiego rządu i podczas epidemii koronawirusa SARS-CoC-2 pozostaje w domu. Celebrytka jednak nie próżnuje i nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Ostatnio Ewa pochwaliła się na Instagramie uroczą stylizacją, w której pierwsze skrzypce grała bluza z wizerunkiem postaci Disney’a – kaczki Daisy. Naszą uwagę zwróciły jednak spodnie gwiazdy TTV, które jak się okazuje pochodzą z Zary.

Ewcia, ładnie wyglądasz – pisze jedna z fanek.

Śliczna – dodaje inna.

Super wyglądasz – wtóruje kolejna.

Jeśli wam też się spodobały dżinsy z wysokim stanem ozdobione licznymi rozdarciami z przodu, musicie liczyć się z wydatkiem 109 zł.

Zdjęcie: Zara - 109 zł

Mamy dla was również dobrą wiadomość- spodnie w stylu Ewy Mrozowskiej nadal są dostępne w sklepie internetowym hiszpańskiej sieciówki we wszystkich rozmiarach. Ponadto marka postanowiła wyjść naprzeciw klientom i obecnie wszystkie przesyłki oraz zwroty w sklepie online Zary są bezpłatne.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Nasze propozycje