Poprzedni artykuł: Ta sukienka zmienia kolor w zależności od okazji. Chcemy ją mieć! Następny artykuł: Konkurs: wygraj najnowsze zapachy Mexx!

Gwiazdy już je uwielbiają! Tej jesieni nosimy... kolorowe płaszcze!

W tym sezonie czerń w okryciach zamieniamy na błękit, czerwień, a nawet róż. Przygotowałyśmy dla Was przegląd najmodniejszych kolorowych płaszczy z sieciówek, które ożywią każdą stylizację.

Zazwyczaj płaszcze na sezon jesienno-zimowy kojarzą nam się z beżami, szarością, a najczęściej po prostu z czernią. Choć te barwy królują w dziedzinie okryć wierzchnich od zawsze, w tym sezonie warto przełamać schemat i zdecydować się na odważny kolor.

Kolorowe płaszcze na jesień i zimę 2016/2017

W kolekcjach projektantów na sezon jesień-zima 2016/2017 płaszcze w intensywnych kolorach pojawiały się niezwykle często. Dominowały te w mocnych, chłodnych barwach - ciemnej czerwieni, szmaragdu, granatu oraz śliwki. Nie zabrakło także propozycji w żywych barwach np. intensywnego błękitu czy też koloru żółtego. Wielu projektantów (Luisa Beccaria, J. Crew, Michael Kors) zaprezentowało także zimowe płaszcze w pastelowych kolorach. Warto sięgać po pastelowy róż, rozmyty fiolet oraz kolor baby blue.

Jak nosić kolorowy płaszcz?

Kolorowy płaszcz jest najczęściej wystarczająco mocnym elementem stylizacji, dlatego też najlepiej wygląda zestawiony z podstawowymi, najlepiej jednolitymi elementami garderoby. Płaszcz w mocnym kolorze dobrze będzie prezentował się z czernią, a ten w barwie pastelowej z wszelkiego rodzaju szarościami. Kolorowe płaszcze często wybierają blogerki oraz popularne gwiazdy, a ich stylizacje mogą być dla nas inspiracją.

A jeśli chcecie same "rozweselić" strojem jesień w tym roku - zobaczcie naszą galerię. Przygotowałyśmy dla was propozycje kolorowych płaszczy z polskich sklepów! 

Zobacz także: 10 hitów z Zary. Chociaż jedno z tych ubrań musisz mieć jesienią!

Zdjęciia: East News, materiały PR

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 14:27

Nasze propozycje