Poprzedni artykuł: Zapomnij o nudnej koszuli w biurowym stylu. Jesienią nosić będziemy ta... Następny artykuł: Iwona Cichosz wzięła ślub. Aktorka miała przepiękną suknię

Gwiazdy na Balu Fundacji TVN

Bal charytatywny Fundacji TVN - Nie Jesteś Sam co roku przyciąga tłumy gwiazd, które zawsze czarują swoimi stylizacjami. Zobaczcie, jak wypadły w tym roku.

Na tegorocznym Balu Fundacji TVN- Nie Jesteś Sam nie zabrakło największych gwiazd sportu i telewizji. Motywem przewodnim imprezy był styl francuski. Jak można się domyślać, to stylizacje pań wzbudzają największe emocje. Z jednej strony rządziły zwiewne kreacje, w których nie brakowało dodatków piór i kryształków, a z drugiej strony część pań zdecydowała się na klasyczne, czarne kreacje, a z trzeciej strony nie zabrakło stylizacji w odważnych kolorach, jak ta Anny Lewandowskiej w odcieniu pomarańczu projektu MMC.

Królową balu była jednak Marina, która zaprezentowała się w kreacji projektu Patrycji Kujawy. Jej suknia była wykończona piórami oraz kryształkami i miała asymetryczny krój, który odsłaniał zgrabne nogi gwiazdy. Stylizację Marina uzupełniła delikatnym makijażem z efektem glow.

Marina na Balu Fundacji TVN

Co roku wszyscy czekają z zapartym tchem także na stylizację Kingi Rusin, u której próżno szukać wpadek. Tym razem gwiazda zdecydowała się na kreację duetu Paprocki&Brzozowski, która była długa, pokryta tiulem i także ozdobiona kryształkami. Uwagę przykuwał również jej idealnie wyeksponowany dekolt.

Kinga Rusin na Balu Fundacji TVN

Jesteśmy oczarowane kreacjami tych dwóch gwiazd, ale w naszej galerii możecie zobaczyć stylizacje innych sław, w tym Małgosi Rozenek-Majdan, która w tym roku postawiła na krój przypominający jej suknię ślubną. 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 września 2019, 10:49

Nasze propozycje