Poprzedni artykuł: Najmodniejsze płaszcze na jesień z sieciówek do 200 złotych Następny artykuł: Małgorzata Kożuchowska znów zachwyca! Ten sweter to hit jesieni

Anna Mucha i Małgorzata Foremniak już ją noszą! Zobaczcie najmodniejszą bluzkę jesieni.

Gwiazdy starają się być oryginalne, ale czasem zdarza im się założyć garderobę podobną do koleżanki. Pytanie tylko, komu ładniej w tym ubiorze. Dzisiaj porównujemy Annę Muchę i Małgorzatę Foremniak.

Wystarczy przejść się po sklepach, żeby zauważyć, co króluje na wieszakach we wszystkich sieciówkach. To... zwiewne bluzki. Pasują do dżinsów, ołówkowej spódnicy czy eleganckich spodni. Jeżeli wybieramy się na ważne wydarzenie i chcemy wyglądać elegancko, często sięgamy po te zwiewne, ale z ciekawych wykończeniem przy szyi, np. z wiązaniem. Dokładnie na takie rozwiązanie zdecydowała się zarówno Małgorzata Foremniak, jak i Anna Mucha. Obydwie gwiazdy zaprezentowały się w podobnym modelu bluzki, jednak na innych wydarzeniach.

Zobaczcie także:  Satyna i koronka... do pracy? Pokazujemy, jak je nosić

Anna Mucha na premierze nowego katalogu IKEA.


 Małgorzata Foremniak na premierze filmu "Sługi Boże". 

Choć krój niemal identyczny, gwiazdy zdecydowały się na inne kolory bluzek. W inny sposób również je zawiązały. Małgorzata Foremniak swoją stylizację uzupełniła długimi, eleganckimi spodniami, a Anna Mucha skórzanymi szortami

Która z gwiazd bardziej Wam się podoba w tej bluzce? Naszym zdaniem jest to uniwersalny model, który pasuje obydwu paniom. 

Zobaczcie także:  Te dżinsy będą rządziły jesienią. Jak nosić ten fason?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:58

Zobacz także

Nasze propozycje