Poprzedni artykuł: Ups... Tę wpadkę z leginsami Hailey Bieber zapamięta na długo Następny artykuł: Już niedługo w H&M kupować będziemy 'na kreskę'? Za rzeczy zapłacimy n...

Heidi Klum zaliczyła modową wpadkę i... pochwaliła się tym na Instagramie

Moda, , tagi: Heidi Klum, wpadki gwiazd
Heidi Klum chciała pokazać, że ma do siebie dystans, ale w rzeczywistości wyszła z tego niezła wpadka...

Heidi Klum nie daje o sobie zapomnieć i jest bardzo aktywna social mediach. Na jej Instagramie pojawia się czasami kilka zdjęć dziennie. Jednak to jej najnowsze wideo wzbudza obecnie największe kontrowersje. Miało być zabawne, a wyszło... same zresztą oceńcie.

Heidi Klum pokazała pośladki na Instagramie

Gwiazda Heidi Klum zaczęła ponownie jasno lśnić, kiedy zagraniczne media przyłapały ją na pierwszych pocałunkach z Tomem Kaulitzem, członkiem zespołu Tokio Hotel. Poruszenie wśród fanów wywołały również szybkie zaręczyny pary, a później tajemniczy ślub. Młodszy od Heidi o 17 lat Tom zdecydowanie wprowadził do życia modelki powiew młodzieńczej świeżości. Widać, że czuje się przy nim niebywale swobodnie. Ale takiego wideo chyba żadna polska gwiazda nigdy dobrowolnie nie opublikowałaby na swoim Instagramie.

Rozpruta sukienka czy spódnica odkryła spory fragment pośladków modelki. Ta postanowiła uwiecznić sytuację tańcząc radośnie i jeszcze bardziej eksponując ciało. Na pierwszy rzut oka myślałyśmy nawet, że Klum nie ma bielizny! Cieliste majtki niemal zlały się z kolorem skóry. Dopiero po dokładnym przyjrzeniu się można zauważyć kawałek materiału.

Z jednej strony można uznać, że Heidi Klum rzeczywiście ma dystans do siebie, ale z drugiej - czy to nie jest szukanie rozgłosu? Nie można jej odmówić perfekcyjnie zgrabnej figury, ale fani w komentarzach zaczęli dopytywać czy ona naprawdę miała zamiar dodać to wideo? To zupełnie do niej niepodobne. Niektórych to wideo rozbawiło, a innych zniesmaczyło i dali upust złości w komentarzach.

- Ile ty masz lat kobieto?

- Jakie to żenujące i dziecinne...

- Dlaczego eksponujesz swoje ciało w taki sposób?

Myślicie, że Heidi Klum dobrze zrobiła, publikując takie wideo?

Zdjęcie główne: Instagram.com/heidiklum

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:41

Nasze propozycje