Poprzedni artykuł: Meghan Markle w sukience, którą Kim Kardashian miała na sobie... 11 la... Następny artykuł: To właśnie takie bluzki będziemy nosić wiosną. Są stworzone dla dziewc...

Honorata Skarbek wystylizowała się na Kim Kardashian i... zaliczyła modową wpadkę!

Na galę Fryderyków Honorata Skarbek wybrała bardzo ryzykowną kreację i zaliczyła niemałą stylową gafę. A jak na czerwonym dywanie poradziła sobie reszta gwiazd?

Honorata Skarbek właśnie promuje swoją nową płytę i częściej niż zwykle pojawia się na oficjalnych imprezach. Bardzo też dba o to, żeby nikomu jej obecność na czerwonym dywanie nie umknęła. Dlatego też wybiera odważne i wiele odsłaniające stylizacje. Ten patent na "bycie zauważoną" jest skuteczny, ale dość ryzykowny, o czym Honey przekonała się podczas rozdania Nagród Muzycznych "Fryderyk".

Zobacz także: Zobaczcie makijażowe wpadki gwiazd! Przebiły makijaż z "Pytania na śniadania"?

Skarbek pojawiła się na Fryderykach wystylizowana na Kim Kardashian. Musimy przyznać, że w opinającej ciało, cielistej sukience z głębokim dekoltem Honey wyglądała całkiem seksownie. Ale nic nie ma za darmo! Ponętna kreacja zgubiła Honoratę, która pozując na ściance pokazała światu więcej ciała niż planowała.

Zobacz także: Największa wpadka Złotych Globów? Ta stylizacja oburzyła całe Hollywood

Gdy gwiazdka obiema rękami równocześnie chciała sobie poprawić włosy, głęboki dekolt sukienki odsłonił jedną z jej piersi. Któremuś z fotografów udało się uchwycić ten moment i uwiecznił na zdjęciu nagą pierś Honoraty oraz jej zaklejony specjalną osłonką sutek. Zaraz po zejściu z czerwonego dywanu Skarbek zorientowała się, że zaliczyła sporą wpadkę i podzieliła się swoim wstydem z fanami na Instagramie.

A wy co myślicie o gafie piosenkarki - faktycznie jest "spalona"? W galerii zobaczcie inne intrygujące stylizacje z gali. 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 08:19

Nasze propozycje