Poprzedni artykuł: Noszą je już blogerki i topmodelki! Poznajcie absolutny hit tej wiosny... Następny artykuł: Jakie buty będą modne wiosną? Te cztery modele powinnaś mieć w swojej...

10 patentów, które pomogą ci ukryć brzuszek (bez ćwiczeń i diet!)

Moda, , tagi: dieta, brzuch, talia
Jesienią miałaś talię osy, ale długie zimowe wieczory, które osładzałaś sobie ciastem czekoladowym, pozostawiły po sobie ślad w postaci oponki? Zanim zabierzesz się za detoks, wybieraj ubrania, które pozwolą ukryć dodatkowe centymetry w brzuchu.

Przyznaj się, na poprawę humoru w długie zimowe wieczory zamiast jabłek jadłaś ciasteczka, a miejsce ćwiczeń zajęły maratony serialowe. Nie miej wyrzutów sumienia! Gdy zrobi się cieplej, z nową energią podejmiesz wyzwania – wrócisz na siłownię, przestawisz się na zielone koktajle i wreszcie ruszysz się z kanapy.

Póki co ukryj skutki zimowego lenistwa pod ubraniem. Jeśli wokół talii pojawiła ci się oponka, zrezygnuj ze spodni z niskim stanem, superobcisłych sukienek i mocnych wzorów. Skoncentruj się na tym, jak zatuszować dodatkowe centymetry albo w ogóle odwrócić uwagę od newralgicznych rejonów ciała.

Jak to zrobić? W naszej galerii zobaczysz 10 patentów na ukrycie brzuszka (bez ćwiczeń i diety!).

Zobacz także: Chcesz schudnąć? Spróbuj... aquafaby!

Foto: materiały prasowe / Pinterest 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 16:34

Zobacz także

Nasze propozycje