Poprzedni artykuł: Wszyscy myślą, że te spodnie pogrubiają, a to mit! Wiemy, jak dzięki n... Następny artykuł: Nie torebka i nie biżuteria. Teraz najmodniejszy dodatek w stylizacji...

Triki modelek, dzięki którym będziesz zawsze wyglądać szczupło na zdjęciach

Oto kilka najważniejszych zasad dotyczących pozowania, których zawsze przestrzegają gwiazdy!

Jak pozować, aby wyglądać szczupło na zdjęciach? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w najnowszej książce Małgorzaty Leitner "Dobre uczennice zostają top modelkami". Autorka pozycji jest właścicielką agencji modelek Avent Models oraz szkoły modelek Avant School, współpracuje z wieloma gwiazdami m.in. Joanną Krupą, Karoliną Pisarek. Leitner o życiu modelek i pozowaniu wie właściwie wszystko. W swojej książce zdradza wiele trików gwiazd i modelek, które z powodzeniem możemy stosować także my. Nas najbardziej zainteresował rozdział o tym, jak należy pozować, aby na zdjęciach wyglądać korzystnie. 

Triki na wyszczuplenie ciała na zdjęciach 

Wiele z nas nie przywiązuje dużej wagi do tego, jaką pozę należy przybrać podczas robienia zdjęć, a jest to bardzo ważne jeśli chcemy później podobać się sobie na fotografii. Gwiazdy doskonale wiedzą, że podczas pozowania liczą się detale - odpowiednie ułożenie rąk, obrócenie ciała czy układ ramion. Oto jeden z najważniejszych trików w pozowaniu do zdjęć:

Pozując w butach bez obcasów, staraj się delikatnie unosić pięty, wtedy nogi wyglądają na dłuższe - radzi w książce Małgorzata Leitner. 

Więcej szczegółowo opisanych trików znajdziecie w naszej galerii. Jeśli chcecie poznać więcej tajników z życia modelek książka Małgorzaty Leitner "Dobre uczennice zostają top modelkami" z pewnością będzie dobrym wyborem. Możecie kupić ją TUTAJ

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

zdjęcia: ONS

Kosmetyki ujędrniające, które warto wypróbować przed latem:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 06:51

Nasze propozycje