Poprzedni artykuł: Obrączki ślubne - jaki model wybrać? Inspiracje z Instagrama Następny artykuł: Lato dla opornych, czyli wakacyjne stylizacje dla dziewczyn, które nie...

Jak zrobić sandały z pomponami? Radzi Red Lipstick Monster

To modowy hit tego lata, ale niestety w wersji oryginalnej dość kosztowny. Red Lipstick Monster pokazuje, jak je zrobić własnoręcznie.

Buty Alameda Turquesa to hit lata 2016, ale niestety są dość drogie. W niektórych sklepach możemy nabyć ich tańsze odpowiedniki, jednak Red Lipstick Monster niedawno opublikowała materiał, na którym pokazuje, jak samodzielnie zrobić sandały z pomponami. Potrzebne są oczywiście nasze ulubione sandały, które chcemy ozdobić oraz pompony. Red Lipstick Monster wykorzystała ozdoby zakupione na Allegro. Wybrała te o średnicy 10, 15 i 20 mm. Mocowała je za pomocą kleju albo nitki. 

Czytaj też:  Modne dodatki na plażę - jakie wybrać?

Mocowanie za pomocą nitki ma ten plus, że kiedy pompony nam się znudzą, możemy je odczepić i prawie nie będzie po nich śladu, a nam nadal pozostają sandały, tyle że bez ozdób. 

Trzeba przyznać, że oprócz oszczędności, ozdabianie sandałów np. pomponami, to przy okazji niezła zabawa. Na pewno wypróbujemy ten sposób, a Wy?

Zobaczcie także:  Modne dodatki na plażę- jakie wybrać?

Nie zapominajcie jednak, że aby stopy idealnie się prezentowały w sandałach, należy o nie odpowiednio zadbać. 

Foto: Screen z YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 10:38

Zobacz także

Nasze propozycje