Poprzedni artykuł: 10 najpiękniejszych sukni ślubnych gwiazd w 2016 roku. Która najbardzi... Następny artykuł: Sukienka na Sylwestra już od 30 zł? To nie żart! Wiemy, gdzie ją kupić

Rozmiar mniej w 5 minut? W tej bieliźnie wyszczuplającej to możliwe!

Moda, , tagi: bielizna modelująca
Wyszczuplające majtki czy halka pozwolą ci „schudnąć" w 5 minut. Zobacz najlepsze modele, które wymodelują ci talie lub pupę.

Wyszczuplająca bielizna to cudowny wynalazek dla kobiet, które nie chcą pościć w święta:) Można bez wyrzutów sumienia pałaszować kapustę i pierogi, wiedząc, że poświąteczny brzuszek możesz zlikwidować w 5 minut. Warto zainwestować w bieliznę modelującą, która sprytnie ukryje niechciane wałeczki i zdecydowanie podniesie naszą samoocenę. Uwierz wiele gwiazd o pięknych sylwetkach nie wychodzi na czeronoy dywan bez wyszczuplającej bielizny ( a niektóre wybierają taką niewdoczną:)

Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów tego typu bielizny. Warto jednak kierować się przede wszystkim ceną oraz tym, co jest napisane na metce. Niska wartość produktu (do 100 zł) świadczy o tym, że nie został on wykonany z dobrego jakościowo materiału. Nie wymodeluje sylwetki wystarczająco dobrze i nie posłuży nam zbyt długo. Naprawdę warto wydać nieco więcej pieniędzy - a taka bielizna posłuży nam przez kilka lat (w  końcu nie będziesz jej nosić co tydzień). A inwestycja pozwoli ci eksponować figurę nawet w najbardziej ekstremalnej kreacji.

Jeśli planujesz w Sylwestra założyć obcisłą sukienkę lub przylegający do ciała garnitur, zajrzyj do naszej galerii i wybierz idealną bieliznę modelującą.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:07

Zobacz także

Nasze propozycje