Poprzedni artykuł: Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2015 roku Następny artykuł: Naked dress - ulubiona suknia gwiazd w 2015 roku

8 rzeczy, które powinnaś wyrzucić z szafy

Moda, , tagi: jak się ubrać, garderoba
Nie, nie będziemy tu prawić o trendach, ani o tym co jest akurat modne i co warto nosić. Bo ubrań powinnyśmy się pozbywać nie tylko dlatego, że już nam się nie podobają, a dlatego, że stają się nieprzydatne. Zobaczcie 8 rzeczy, których naprawdę warto się pozbyć.

Bardzo często nasze garderoby w większości składają się z rzeczy, których wcale nie nosimy lub których noszenie wcale nie jest dla nas przyjemnością. Takie rzeczy budzą tylko frustrację lub przypominają o tym, że były wyjątkowo nieudanym zakupem. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się tzw. "slow fashion", czyli zdrowe i rozsądne podejście do mody. Rozsądne, a więc ograniczające ilość ubrań to takiej, jakiej rzeczywiście potrzebujemy. Jak zatem efektywnie robić porządki w szafie? Kiedy zdecydować się na sprzedaż ubrania lub jego wyrzucenie? Zobaczcie 8 rzeczy, których warto pozbyć się z szafy.

Nasze zestawienie ubrań, które warto usunąć z szafy jest oczywiście mocno ograniczone. Jest wiele innych rzeczy, których trzymanie w szafie nie ma większego sensu. Jeśli macie swoje typy napiszcie o nich w komentarzach!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:56

Zobacz także

Nasze propozycje