Poprzedni artykuł: Blogerka "przetestowała" lustra w przymierzalniach popularnych sieciów... Następny artykuł: Tak zaczynał Jamie Dornan - zobaczcie filmowego Greya w... bardzo odwa...

Te buty będą hitem - Joanna Horodyńska już je nosi, a my wiemy, gdzie kupić podobne!

Moda,
,
, tagi: gwiazdy, Joanna Horodyńska, botki
Wiosna coraz bliżej, czas rozejrzeć się za nowymi butami :) Joanna Horodyńska wie, co w trawie piszczy i już nosi najmodniejsze - wiemy, gdzie kupić podobne!

Mrozy powoli odpuszczają, więc już niedługo włożymy lżejsze buty. Tej wiosny jednym z hitów będą botki na obcasie z wyciętym przodem - wie o tym Joanna Horodyńska, która zaprezentowała się w takich na pokazie Paprocki & Brzozowski. W zestawieniu z czerwoną sukienką i rajstopami, białe buty wyraźnie zwracały uwagę - zobaczcie te zdjęcia:

Choć cała stylizacja jest - jak to u Joanny Horodyńskiej - oryginalna i dość kontrowersyjna, jasne botki z charakterystycznym wycięciem są modowym strzałem w dziesiątkę. W podobnych butach pojawiają się też inne gwiazdy, m.in. Katarzyna Herman - zdecydowanie coś jest na rzeczy! Jeśli i wam przypadł do gustu ten model, z pewnością ucieszy was wiadomość, że podobne buty bez problemu kupicie w popularnej sieciówce, a także sklepie internetowym:

Jasny model (po lewej) znalazłyśmy w H&M - można je mieć za 149 zł. Bardzo podobne buty w innej wersji kolorystycznej i odkrytymi palcami są dostępne w popularnym sklepie internetowym DeeZee (gwiazdom też zdarza się tam zaglądać) w jeszcze niższej cenie, bo za 69 zł.

Jak wam się podobają buty Joanny? Skusicie się na podobne?

Zobacz też: Jakie buty będą modne wiosną? Te 4 modele powinnaś mieć w swojej szafie!

zdjęcia: materiały PR, ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 czerwca 2019, 02:50

Nasze propozycje