Poprzedni artykuł: Te kolorowe płaszcze będziemy nosić wiosną! Pasują do szpilek, balerin... Następny artykuł: Doda w kontrowersyjnej koszulce Diora i bardzo drogich butach. O tej s...

Odważny dekolt Joanny Liszowskiej na wiosennej ramówce Polsatu. Czy aktorka przesadziła?

Moda,
,
, tagi: styl gwiazd, wpadki modowe, Joanna Liszowska
Coroczna impreza Polsatu przyciągnęła wiele gwiazd, ale dziś wszyscy mówią o Joannie Liszowskiej i jej... dekolcie.

Prezentacja wiosennej ramówki telewizji Polsat to tradycyjnie prawdziwa feeria gwiazd, jednak w tym roku to Joanna Liszowska przyciągała wszystkie spojrzenia. Aktorka przyćmiła koleżanki, pojawiając się na imprezie w różowej, ozdobionej cekinami sukience z bardzo odważnym, sięgającym niemal pępka dekoltem. Bez wątpienia było na czym zawiesić oko - gwiazda nie bez powodu słynie z kobiecych kształtów!

Do połyskującej sukienki Joanna dobrała srebrne szpilki, zdecydowała się też na wyprostowanie długich blond włosów. Jednak to właśnie silnie wyeksponowany biust aktorki jest powodem, dla którego dziś wszyscy komentują jej kreację, zastanawiając się, czy czasem trochę... nie przesadziła. Zobaczcie te zdjęcia:

Naszym zdaniem tym razem aktorka przedobrzyła - w tak wyciętym dekolcie jej biust nie wygląda już tak pięknie (jak mógłby ;) - trudno oprzeć się wrażeniu, że sukienka ledwo trzyma go w ryzach. Prawdopodobnie Joanna musiała uważać, by nie wykonywać zbyt gwałtownych ruchów - z pewnością groziłoby to poważniejszą wpadką. Taki krój sukienki zniekształca też figurę aktorki, dodając jej optycznie nadprogramowych kilogramów.

Niezależnie od wątpliwości, które może budzić jej kreacja, sama Joanna wyglądała na zadowoloną i bez skrępowania pozowała fotoreporterom. 

Co sądzicie o sukience Joanny Liszowskiej? Podoba wam się tak odważny dekolt?

Zobacz też: O tej sukience mówią dziś wszyscy! Zobaczcie, jak ubrała się Doda na premierę "Wyklętych" - stosownie do okazji?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:13

Zobacz także

Nasze propozycje