Poprzedni artykuł: Kontrowersje wokół torebek Michaela Korsa w Lidlu- mamy komentarz dysk... Następny artykuł: Powstały pierwsze kostiumy kąpielowe chroniące przed szkodliwym działa...

Julia Wieniawa w zjawiskowym garniturze z Mohito. Wyglądała obłędnie!

To nie tylko piękny, ale także ultramodny garnitur! Wygląda na bardzo drogi, a tak naprawdę jego cena wcale nie jest wygórowana.

Polsat SuperHit Festiwal to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce. Impreza w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się już 24 maja, a Julia Wieniawa zadebiutuje w roli prowadzącej. Mimo że na plakacie promującym wydarzenie zaliczyła małą wpadkę, jej stylizacja na konferencji promującej festiwal to kompilacja największych trendów tego lata. 

Julia Wieniawa na konferencji Polsat SuperHitFestiwal w garniturze z Mohito

Młoda gwiazda już od dawna pojawia się na pierwszych stronach gazet. Jednak od kiedy związała się z Baronem, media jeszcze uważniej obserwują każdy jej krok. Na konferencji przed Polsat SuperHit Festiwal Julia Wieniawa wyglądała wręcz zjawiskowo. Stylizacją potwierdziła, że bacznie śledzi trendy - widać, że wprost zakochała się w neonach! Niedawno założyła supermodny jaskrawy kostium kąpielowy, a teraz postawiła na garnitur w kolorze cytrynowej lemoniady z sieciówki. Dobrała do niego wyróżniające się neonowe dodatki - minitorebkę oraz szpilki.

Zdjęcie: Ons.pl

Garnitur Julii Wieniawy pochodzi z kolekcji Mohito Gold Label. Zarówno marynarka, jak i spodnie są jeszcze dostępne w pełnej rozmiarówce, chociaż to już niebawem może się zmienić. Marynarka to model o prostym kroju z jednorzędowym zapięciem na połyskujące guziki. Kosztuje 199,99 zł. Spodnie natomiast to klasyczne cygaretki z zaprasowanymi kantami oraz podwiniętą linią brzegów - ich cena wynosi 139,99 zł.

Modnym garnitur wyeksponował biust Julii Wieniawy, co natychmiast zwróciło uwagę jej fanów na Instagramie. Gwiazdy coraz częściej decydują się na zakładanie marynarki na gołe ciało, ale nie wszystkim podoba się ten trend. Basia Kurdej-Szatan również zdecydowała się na założenie bardzo podobnego garnituru z Mohito w ten sam sposób.

Jak widać Mohito tworzy kolekcje, które trafią w gust nie tylko "zwykłych" kobiet. Po ubrania z tej sieciówki chętnie sięgają również gwiazdy. Skusicie się na zakupy w tym sklepie?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 maja 2019, 10:44

Zobacz także

Nasze propozycje