Poprzedni artykuł: Britney Spears nie do poznania w kampanii Kenzo. Graficy przesadzili z... Następny artykuł: Kampania koszulek na Mundial 2018 wywołała oburzenie. Poszło o zdjęcia...

Julia Wieniawa wybrała kombinezon z Bershki za jedyne 109 zł! Będzie hitem sprzedaży?

Julia Wieniawa wie, jak wyglądać elegancko i bogato w... sieciówce! Zobaczcie jej supermodny kombinezon. Coś nam się wydaje, że wyprzeda się w mgnieniu oka;)

Na prezentacji najnowszej kolekcji marki Marlu Julia Wieniawa pojawiła się w supermodnym kombinezonie z lampasami, który zestawiła z czarną ramoneską, sztybletami i beżową torebką Chloe, która kosztuje ok. 7 tysięcy.

Polecamy:  Britney Spears nie do poznania w kampanii Kenzo. Graficy przesadzili z retuszem...

julia wieniawa

Julia Wieniawa w kombinezonie z Bershki

W stylizacji młodej gwiazdy kluczowy stał się kombinezon, który pochodzi z kolekcji Bershki. Kosztuje on jedynie 109 zł. Doskonale prezentuje się on zarówno ze sportowymi butami, jak i tymi bardziej eleganckimi, a nawet ze szpilkami. 

Polecamy:  Julia Wieniawa w pogrubiającym stroju? Stylizacje gwiazd na pokazie THECADESS

Julia bez wątpienia wie, jakie trendy będą rządziły w tym sezonie. Spodnie z lampasami królowały na wielu pokazach, a teraz przenoszą się m.in. do sieciówek. Chętnie się w nich pokazują również inne gwiazdy, np. Małgorzata Rozenek-Majdan czy Agnieszka Kaczorowska. 

Zazwyczaj wszystko co pokazuje Julia Wieniawa, natychmiast staje się sprzedażowym hitem. Czy w przypadku tego kombinezonu będzie podobnie? My na pewno zastanowimy się nad jego zakupem;)

Polecamy:  Wcale nie plecak, ani nie torebka. Poznajcie ulubiony wiosenny dodatek gwiazd

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 07:12

Zobacz także

Nasze propozycje