Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska w ślicznej spódnicy z Reserved. Kupić ją nie będ... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w spodniach z wyprzedaży w Zarze. Kosztują j...

To najmodniejsza bluza sezonu! Najpierw nosiła ją Lewandowska, teraz - Wieniawa

To ulubiona bluza polskich gwiazd w tym sezonie. Pasuje do każdej stylizacji i ma niezwykle twarzowy kolor.

Bluza Julii Wieniawy, podobnie jak większość ubrań i dodatków, w których aktorka pozuje w swoich mediach społecznościowych, wzbudza niezwykłe zainteresowanie wśród jej fanów. Ostatnio na instagramowym koncie Julii pojawiło się zdjęcie w niezwykle twarzowej oversizowej burgundowej bluzie, które zelektryzowało użytkowników platformy. Komplementowali Wieniawę i pytali, gdzie kupiła nowy ciuch.

Ale ładna bluza – pisze jedna z fanek.

Fajna bluza – dodaje kolejna.

Ulubiona bluza polskich gwiazd

Okazuje się, że nie tylko kochająca modę Wieniawa upodobała sobie burgundową bluzę marki Zaquad z zabawnym napisem „Real Queens Fix Each Other’s Crowns” ["Prawdziwe królowe naprawiają sobie nawzajem korony" przyp. red.]. Jako pierwsza w Polsce pozowała w niej na swoim Instagramie Anna Lewandowska, która... zaprojektowała ten model, we współpracy wraz z marką odzieżową Zaquad.

I wydawać by się mogło, że modna bluza to tylko kolejny projekt, który ma powiększyć majątek Lewandowskich - obok zdrowych produktów żywnościowych Foods by Ann, centrum fitnessowego Healthy Center by Ann, sprzedawanych na stronie internetowej gadżetów kulinarnych, suplementów diety, książek, płyt DVD czy obozów ćwiczeniowych. Nic bardziej mylnego!

Burgundowa bluza „Real Queens Fix Each Other’s Crowns” została stworzona dla wyższych celów. Projekt powstał z myślą o agentce ubezpieczeniowej Monice Michalak, która trzy lata temu, w wieku 39 lat, doznała udaru mózgu. Mama dwójki dzieci na 7 miesięcy została przykuta do szpitalnego łóżka. Pomimo iż kobieta wszystko widziała, słyszała i zachowywała świadomość, zupełnie nie mogła się poruszać i komunikować z otoczeniem. Dziś Monika chodzi o kuli, mówi i pomaga innym osobom po udarach. Cały dochód ze sprzedaży kolekcji jest przeznaczony na wsparcie leczenia Moniki.

Bluza Zaquad, 299,99 zł

Nie tylko Julia Wieniawa i Anna Lewandowska wspierają Monikę, nosząc burgundowe bluzy i promując je w swoich mediach społecznościowych. W modnym fasonie zakochały się również Basia Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Jastrzębska czy Zofia Ślotała.

Najmodniejsza stylizacja za grosze? Tak, to możliwe wejdź na Guess wyprzedaże.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2020, 07:27

Nasze propozycje