Poprzedni artykuł: Nie niebieskie i nie czarne. W tym sezonie nosimy dżinsy tylko w takim... Następny artykuł: To koniec mody na okrągłe koszyki? Tego lata zastąpią je inne torebki

Tak odważnej sukienki Wieniawa jeszcze nie nosiła! Gwiazda wyglądała obłędnie

Julia Wieniawa na pokazie MMC wyglądała, jak milion dolarów i to... dosłownie! Czy to jedna z jej najlepszych stylizacji?

Julia Wieniawa ma na swoim koncie wiele udanych stylizacji wieczorowych, ale w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Młoda gwiazda pojawiła się na poniedziałkowym pokazie kolekcji duetu MMC i... skradała wszystkie spojrzenia. To za sprawą wyjątkowo odważnej sukienki ze srebrnej siateczki marki Gold Killer Fashion. Sukienka eksponowała nie tylko dekolt i nogi piosenkarki, a dodatkowo - plecy.

W tak skąpej sukience nietrudno wyglądać wulgarnie i tandetnie, ale Julii Wieniawie udało się uniknąć tego efektu. Aktorka postawiła na spokojne dodatki - cieliste szpilki Louboutin, które mocno wydłużyły nogi, puzderko w kolorze sukienki oraz minimalistyczną biżuterię. Od aktorki bił nie tylko seksapil, ale także pewność siebie. Okazuje się, że można odkrywać ciało i nadal wyglądać elegancko. 

Julia Wieniawa w srebrnej sukience na pokazie MMC

W stylizacji Julii wielkie wrażenie robiła oczywiście sukienka, ale warto zwrócić uwagę także na fryzurę i wizaż. Delikatne fale świetnie uzupełniały stylizację, a rozświetlone ciało pięknie wyglądało na zdjęciach. Gwiazda przed pokazem, jak zawsze odwiedziła swoją makijażystkę Martę Iwańską (Doktor Makeup). Wizażystka na na jej ciele zazwyczaj używa rozświetlaczy marki Clare Blanc, które dają na skórze efekt pięknej tafli. Najnowsze zdjęcia Julii to najlepszy przykład na to, że przed ważnym wyjściem warto zadbać nie tylko o makijaż twarzy, ale także ciała!

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała, jakiego podkładu używa. To też hit Wizażanek!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:16

Zobacz także

Nasze propozycje