Poprzedni artykuł: Zaskakująca współpraca - Gosia Baczyńska zaprojektowała kolekcję dla…... Następny artykuł: Jak się ubrać na rozmowę kwafikacyjną? Przykładowe stylizacje

Katarzyna Wolska w wyjątkowej kampanii Intimissimi #ImAStory

Osiem kobiet z różnych państw świata i osiem niezwykłych historii - najnowsza kampania marki Intimissimi #ImAStory udowadnia, że słowo "kobiecość" nie jest jednoznaczne. Ambasadorki wyłonione w konkursie na Instagramie to prawdziwe kobiety, które reprezentują różne postaci kobiecego piękna. Jedną z nich została Polka - trenerka Katarzyna Wolska.

Intimissimi #ImAStory

W jesienno-zimowej kampanii marki Intimissimi zamiast modelek pojawiły się prawdziwe kobiety, które zostały nowymi muzami marki. Osiem ambasadorek zostało wyłonionych w castingu na Instagramie. Jedną z nich została charyzmatyczna Polka - Katarzyna Wolska, którą z mediów społecznościowych znamy jako "Wolska Trenuje". Nic dziwnego, że to właśnie Kasia została jedną z ośmiu światowych twarzy kampanii - jako trenerka personalna i założycielka grupy treningowej "Real Girls Team" jest świetnym przykładem inspirującej i pięknej (nie tylko zewnętrznie) kobiety.

Zwyciężczynie konkursu #ImAStory

Podczas trwania konkursu każda uczestniczka mogła podzielić się swoją historią, w tym również swoimi unikalnymi pasjami w formie zdjęcia lub wideo. Podczas trwającego prawie miesiąc castingu w social media pojawiło się ponad 15 000 postów. Każdy z nich wyróżniał się nadzwyczajną naturalnością oraz szczerością ze strony kobiet, które dzieliły się tym, co sprawia, że są wyjątkowe. W konkursie wyłoniono 8 kobiet, które zagrały w 8 reklamach telewizyjnych.Kim są te kobiety? Właścicielka włoskiego kurortu i podróżniczka, Miriam Ziino; projektantka wnętrz z Włoch, Marsica Fossati; portugalska aktorka Barbara Laurenco; studentka z Hiszpanii Maria Fernandez Rubies; rosyjska baletnica, Liliya Skovorodnikova; florystka z Austrii Fiona Seidl, węgierska kompozytor piosenek Sonya Korbucz oraz oczywiście Katarzyna Wolska z Polski.

Zobaczcie wywiad z Kasią, która opowiada swoją historię!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:34

Zobacz także

Nasze propozycje