Poprzedni artykuł: Odważny trend na Instagramie - takie zdjęcia mają już Lady Gaga i Małg... Następny artykuł: 13 najlepszych oscarowych kreacji w historii! Przypominamy słynną sukn...

Karolina Szostak i Anna Mucha w tym samym gorsecie - która wygląda bardziej sexy?

Moda, , tagi: Anna Mucha, gorset, Anna Popek, Karolina Szostak
Dwie gwiazdy, jeden gorset - komu lepiej pasuje: Karolinie Szostak czy Annie Musze?

Karolina Szostak, której spektakularna metamorfoza zainspirowała tysiące kobiet w całym kraju, jest bohaterką najnowszego wydania magazynu VIVA!. Wiemy już, jak wygląda zdjęcie okładki - Karolina ma nim seksowny gorset w stylu pin-up i kabaretki. Całość stylizacji podkreśla perfekcyjną figurę dziennikarki - po prostu trudno oderwać od niej wzrok. Same zobaczcie:

Czy ten gorset nie wydaje wam się czasem znajomy? Okazuje się, że podobny model miała na sobie inna gwiazda, Anna Mucha. Aktorka pojawiła się w nim na imprezie zorganizowanej po finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami", którą wygrała w 2009 roku. Gwiazda zestawiła go wówczas z cekinowymi legginsami - jej wariant został też dodatkowo ozdobiony satynowymi kwiatami.

Gorsety w najróżniejszych wydaniach to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu. Ten niezwykle kobiecy element garderoby pozwala podkreślić kształty i ukryć drobne mankamenty sylwetki - więc tak naprawdę większość z nas może go nosić. Karolina Szostak wygląda w nim oszałamiająco, ale i Annie Musze nie można niczego zarzucić. Co ciekawe, w tym samym modelu pojawiła się jeszcze jedna gwiazda - Anna Popek, która podczas Gali Gwiazd Dobroczynności w 2011 roku zestawiła go z koronkową spódnicą. Jednak ta stylizacja znacząco odbiegała od wariantów wybranych przez Karolinę i Annę.

Która gwiazda waszym zdaniem wygląda najlepiej? Karolina Szostak czy Anna Mucha? A może Anna Popek?

Zobacz też: Jakie buty będą modne wiosną? Te 4 modele powinnaś mieć w swojej szafie

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:17

Zobacz także

Nasze propozycje