Poprzedni artykuł: Maja Sablewska w bardzo modnych szortach. Ale na ten fason trzeba uważ... Następny artykuł: Kreacja Agaty Dudy na spotkaniu z Kate i Williamem. Zachwyca czy rozcz...

Księżna Kate jest już w Polsce! Mamy zdjęcia jej pierwszej kreacji

Po długim czasie oczekiwania Kate i William z dziećmi wylądowali na lotnisku w Warszawie. Oto pierwsza stylizacja księżnej Kate!

Księżna Kate razem z mężem Williamem oraz dziećmi (Charlotte i Jerzym) są już w Polsce! Dziś przed godziną 14:00 rodzina książęca pojawiła się na Okęciu. Księżna Kate postawiła na jeden ze swoich ulubionych kolorów - biel. Kate Middleton postawiła na płaszcz, który zestawiła z cielistymi szpilkami. Więcej jej zdjęć z lotniska znajdziecie w naszej galerii.

Księżna Kate i książę William z wizytą w Polsce

Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi będą gościć w Polsce przez dwa dni. Grafik ich wizyty jest dość napięty. Z lotniska udadzą się prosto do Pałacu Prezydenckiego, gdzie powita ich Prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą, a następnie zaplanowana jest ich wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Około godziny 17.00 William i Kate udadzą się do centrum The Heart, gdzie będą rozmawiać z młodymi, polskimi przedsiębiorcami. O 20.00 ma z kolei odbyć się przyjęcie w Łazienkach Królewskich na około 600 osób - to właśnie na tym wydarzeniu książę William ma wygłosić przemówienie.

Drugiego dnia wizyty William i Kate będą gościć w Gdańsku. Po wizycie w naszym kraju para książęca uda się do Niemiec, gdzie zaplanowane jest spotkanie z Angelą Merkel. Pierwsze zdjęcia rodziny książęcej z Polski znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak księżna Kate wyglądała zaledwie 10 lat temu

Źródło zdjęć: East News, ONS

Ulubione kosmetyki księżnej Kate:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 15:31

Zobacz także

Nasze propozycje