Poprzedni artykuł: Kiedyś kiczowaty, dziś niezwykle modny. Spodziewałaś się, że ten wzór... Następny artykuł: Suknia ślubna noszona na co dzień? Na taki pomysł mogła wpaść tylko Do...

Księżna Kate w "najpiękniejszej kreacji od czasu ślubu" - zobaczcie, jaka sukienka olśniła Paryż!

Moda,
,
, tagi: sukienki, kate middleton
O tej sukience mówią wszyscy - zobaczcie Kate Middleton w prawdziwie "królewskiej" stylizacji!

Księżna Kate słynie z wyjątkowego poczucia stylu - jej modowe wybory śledzą miliony kobiet na świecie, a "efekt Kate" potrafi wywrzeć ogromny wpływ na markę, którą wybrała. Co prawda w ostatnim czasie uwagę mediów przyciągał raczej książę William i jego "samotny" wyjazd na narty, ale ostatnia kreacja księżnej sprawiła, że to ona jest teraz na ustach wszystkich. Co to za sukienka?

W ubiegły piątek małżonkowie odwiedzili Paryż po raz pierwszy od czasu śmierci księżnej Diany. Kate i William pojawili się na balu w ambasadzie, na którym księżna przyciągała wszystkie spojrzenia. Nic dziwnego - Kate zdecydowała się na błękitną kreację inkrustowaną połyskującymi kamieniami. Nie mniej oszałamiająca jest cena tej stylizacji - misterna balowa suknia jest warta ponad 15 tysięcy złotych!

Uśmiechnięta Kate po prostu promieniała, skupiając na sobie uwagę wszystkich gości i... mediów. Te ostatnie ogłosiły już połyskującą suknię "najpiękniejszą kreacją od czasu ślubu" i naszym zdaniem mają sporo racji. Żona Williama prezentowała się w Paryżu po prostu jak... najprawdziwsza księżna :) Ciekawi nas tylko, czy w obliczu niebagatelnej ceny tej stylizacji znajdzie się wiele naśladowczyń?

Jak wam się podoba sukienka Kate?

Zobacz też: Modowa wpadka Dakoty Johnson! Tym strojem aktorka dodała sobie... 10 lat

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:11

Zobacz także

Nasze propozycje