Poprzedni artykuł: Gala MET 2018: Rihanna jako... seksowny papież, Kim Kardashian i J. Lo... Następny artykuł: Tak brzydkich dżinsów z jeszcze nie widziałyście. Dodają 10 kg!

Katy Perry jest w ciąży czy to kwestia bardzo niekorzystnej stylizacji?

Dla ekscentrycznej Katy Perry MET Gala jest pretekstem do wypróbowania najbardziej "odjechanych" stylizacji. O tej jednak wolelibyśmy szybko zapomnieć.

Tematem tegorocznej gali MET były związki mody z religią, gwiazdy przeszły więc same siebie, obwieszając się drogimi kamieniami i krzyżami, przywdziewając aureole, a nawet mitrę, czyli papieską czapę. Królową balu jak zwykle została Rihanna, najpiękniejsza papierzyca w historii show-biznesu. Równie spektakularne były stylizacje Kim Kardashian i Jennifer Lopez, choć lista stylowych gwiazd byłaby znacznie dłuższa (zobacz najbardziej spektakularne stylizacje gali MET 2018).

Katy Parry na MET Gala 2018

Co roku Rihannie próbuje dorównać Katy Perry, przygotowując się do gali z niezwykłą starannością. Tym razem artystka przybyła... przebrana za anioła. Stylizacja z metką Versace składała się ze złotej minisukienki, metalicznych kozaków za kolano oraz 2,5-metorwych pierzastych skrzydeł. Na zdjęciach portretowych Katy wyglądała korzystnie, w aureoli piór i z dopracowanym wizażem. Niestety, całość miała kilka wyraźnych wad.

Zobacz także: Koszmarny makijaż Seleny Gomez z MET Gala. Tak NIE należy używać bronzera

fot. East News

Po pierwsze, skrzydła miały taką długość i rozpiętość, że wokalistce trudno było się poruszać. Nagrano nawet moment, w którym Katy trąca i prawie przewraca zupełnie zaskoczoną kobietę.

Po drugie - Katy Perry optycznie dodała sobie sporo kilogramów. Szeroka nogawka kozaków zmieniła nogi gwiazdy w słupy, a sukienka brzydko opinała się na brzuchu. Błysk metalizowanej tkaniny dodatkowo podkreślał jego krągłość.

Zobacz także: Rihanna odsłoniła nieogolone nogi i... rozstępy? Fani są zachwyceni

Czy Katy Perry jest w ciąży?

Patrząc na niektóre zdjęcia Katy z gali MET, można dojść do wniosku, że wokalistka spodziewa się dziecka. Szczególnie, że sama zainteresowana nakręcała zainteresowanie potencjalną ciążą - z lubością pozowała na schodach, klęcząc i podtrzymując brzuch w czułym geście.

fot. East News

Przypomnijmy, że Katy Perry ostatnio wróciła do Orlando Blooma, a związek pary ma być teraz mocniejszy niż kiedykolwiek. Czy zdecydowali się założyć rodzinę? Na razie Perry stanowczo zaprzecza...

Zobacz także: Książę Louis w objęciach księżniczki Charlotte. Pałac Kensington ujawnił oficjalne zdjęcia

Zaledwie dwa dni przed galą MET, podczas nagrań  "American Idol", kolega Katy z panelu jurorskiego publicznie zażartował, że wokalistka jest w stanie błogosławionym. Urażona gwiazda pop skomentowała całą sytuację w "US Weekly"

Miałam o tym poważne rozmowy w cztery oczy z nim i z jego menedżerem. Jedyna moja ciąża, to ciąża z burgerem, którego zaraz zjem - oburzała się Katy.

Wierzycie w jej zapewnienia? Internauci chyba nie bardzo...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:47

Zobacz także

Nasze propozycje