Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w bomberce z sieciówki z kolekcji... męskiej... Następny artykuł: Kinga Rusin ma lepsze ciało od swojej nastoletniej córki Igi Lis? Zoba...

Kendall Jenner w BARDZO odważnej kreacji na Gali MET 2017. Zobaczcie te zdjęcia!

O tej sukience piszą wszystkie media! Jak wyglądała kreacja Kendall Jenner na Gali MET 2017?

Wieczorem 1. maja w Metropolitan Museum of Art odbyła się kolejna edycja Gali MET - ulubionej imprezy amerykańskich gwiazd. Tegoroczna tematyka nawiązywała do japońskiej projektantki Rei Kawakubo i stworzonej przez nią marki Comme des Garçons. Wśród szeregu wymyślnych kreacji szczególną uwagę przyciągała odważna stylizacja Kendall Jenner.

Modelka pojawiła się na imprezie w pół-transparentnej sukience od La Perla. Wykonana z siateczki kreacja z ogromnym, podwójnym dekoltem wyeksponowała idealną figurę Kendall, jednocześnie pozostawiając niewiele pola dla wyobraźni. Goście i fotoreporterzy mogli podziwiać nie tylko biust, ale także pośladki celebrytki, która najwyraźniej zrezygnowała tego wieczoru z bielizny. Zdjęcia mówią same za siebie:

Kendall postawiła na rozpuszczone włosy i klasyczny makijaż - na pierwszym planie zdecydowanie była prześwitująca sukienka, którą niektórzy określają mianem prowokacyjnej. Chociaż siostra Kim Kardashian bez wątpienia może pochwalić się doskonałą sylwetką, wiele osób jest zdania, że tym razem pokazała zbyt wiele. Sama Kendall tego wieczoru bawiła się doskonale i bez cienia zażenowania pozowała do zdjęć.

Co sądzicie o sukience Kendall? Czy modelka posunęła się za daleko?

Zobacz też: Naga prawda o Kim Kardashian - o tych zdjęciach mówią wszyscy! Idealne ciało celebrytki to iluzja...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 17:05

Zobacz także

Nasze propozycje