Poprzedni artykuł: 10 najlepszych kreacji na balu TVN-u: Kinga Rusin, Natasza Urbańska, A... Następny artykuł: Ozdoby do sukni ślubnej- jakie wybrać?

Kinga Rusin królową balu TVN-u!

Moda, , tagi: Kinga Rusin, bal tvn
Fani Kingi Rusin na Instagramie obwołali ją królową balu. Zgadzamy się, że to właśnie gwiazda TVN-u w koronkowej kreacji duetu Paprocki i Brzozowski zasługuje na miano najlepiej ubranej.

„Czułam się jak księżniczka! Dziękuję @paprockibrzozowski za jedną z najpiękniejszych sukni jakie kiedykolwiek miałam na sobie! Mariusz, Marcin jesteście po prostu fantastyczni!!!”, napisała na Instagramie Kinga Rusin, która w „naked dress” w stylu Kim Kardashian, utkanej z czarnej koronki, wyglądała jak rasowa uwodzicielka. Głęboki dekolt ukazywał wypielęgnowane ciało Rusin, ale uwagę przykuwała przede wszystkim gra koronek w ukryte-zakryte. Dzięki temu suknia była jednocześnie godna hollywoodzkiej premiery i seksowna jak z buduaru damy.

Z suknią kontrastują czerwona torebka Chloé i zmysłowe karminowe usta. Chętnie weźmiemy też przykład z Kingi, która inspirując się stylem Hiszpanek, do mocno podkreślonych brwi dopasowała lśniące proste włosy i kolczyki kreolki. 

Ta kreacja przejdzie nie tylko do historii balu TVN-u, ale ma szansę zapoczątkować na polskich czerwonych dywanach trend na idealną równowagę między wyrafinowaniem i zmysłowością. Brawo dla Kingi za to, że udowodniła, że piękne czterdziestoletnie nie muszą udawać młodszych dziewczyn, żeby osiągnąć efekt wow. Dojrzała i samoświadoma kobiecość jest sexy!

Zobacz także:  10 najlepszych kreacji na balu TVN

Fot. ONS / Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:20

Zobacz także

Nasze propozycje