Poprzedni artykuł: Wygląda jak worek na śmieci, a kosztuje 2 tysiące zł. Ta koszula to hi... Następny artykuł: Dwie stylizacje Dody na czerwonym dywanie w Cannes. Jedna z nich to wp...

Rihanna chce konkurować z Victoria's Secret? Stworzyła własną linię seksownej bielizny

Moda, , tagi: bielizna, Rihanna
Na tę premierę czekamy już prawie od miesiąca. Do sprzedaży trafiła... bielizna Rihanny. Kolekcja Savage x Fenty robi wrażenie. Każda kobieta znajdziesz to coś dla siebie!

Kolekcja bielizny Rihanny to aż 90 projektów podzielonych na trzy różne linie. Najważniejsza w marce Savage x Fenty jest codzienna linia "On the Reg", na którą składają się biustonosze, koszulki i majtki w kolorze nude. "U Cute" to bardziej seksowne koronkowe staniki i matki. Za to "Damn" to (zgodnie z nazwą, która oznacza "potępionego") najodważniejsza część kolekcji, składająca się z kuszących body, szlafroczków i pasów do pończoch.

Ile kosztuje bielizna Rihanny?

Tworząc swoją kolekcję bielizny Rihanna pomyślała nie tylko o temperamencie swoich fanek, ale też o ich rozmiarze. I była dla nich wyjątkowo "hojna", proponując staniki w rozmiarach od 70A do 100E i majtki w rozmiarach od XS do XXXL. Szkoda tylko, że piosenkarka z równym zaangażowaniem nie zatroszczyła się o portfele swoich klientek - bielizna Rihanny nie należy do najtańszych. Ceny majek zaczynają się od 14 dolarów 50 centów (około 50 zł), a za najtańszy stanik trzeba będzie zapłacić 39 dolarów (około 140 zł).

Kampania bielizny z modelkami plus size

Choć ceny bielizny gwiazdy może nas nie zachwycają, wrażenie zrobiła na nas promująca kolekcję Rihanny kampania. RiRi zadbała o to, żeby jej majtki, staniki i body zostały pokazane na modelkach reprezentujących różne kanony urody. Zatrudniła dziewczyny o różnych kolorach skóry i takie z bardziej obfitymi kształtami.

Gwiazda przyznała, że powstaniu marki Savage x Fenty przyświecał też prawdziwie szczytny cel:

Mogę mieć tylko nadzieję, że zachęcę to większej odwagi i siły, pokazując bieliznę w innym świetle - tłumaczyła Rihanna w wywiadzie opublikowanym na stronie amerykańskiego "Vogue'a". - Nie musisz trzymać się jednej osobowości z bielizną; fajnie jest trochę się zabawić. W tym tygodniu możesz być słodka i figlarna, a w następnym być czarną wdową. Z bielizną możesz podejmować ryzyko. Chcę, żeby kobiety były dumne ze swojej urody.

A wy co myślicie o bieliźnie Rihanny - skusiłybyście się na taki wydatek?

Zdjęcia: Instagram, Instagram, Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 15:04

Zobacz także

Nasze propozycje