Poprzedni artykuł: Każdy mężczyzna chciałby, abyś nosiła TE prezenty od niego (pokaż mu g... Następny artykuł: Olśniewająca Agnieszka Woźniak-Starak na gali we Wrocławiu. Miała osca...

Doda i Edyta Górniak w koronkach! Jedna odsłoniła chyba wszystko...

Moda,
,
, tagi: Edyta Górniak, Doda, koronka
Planujecie koronkową kreację na Sylwestra? Zobacz, jak koronkę wykorzystały Edyta Górniak i Doda. Choć na inspirację Dodą chyba żadna z nas się nie zdecyduje...

Edyty Górniak, która zachwyciła na  w finale programu "Hit, Hit Hurra" (który wygrała Alicja Szemplińskam śpiewająca utwór diwy - "To nie ja"). Górniak, która specjalnie na finał show wróciła z USA, wybrała koronkową bluzkę, pod którą miałą tylko stanik. By zrównoważyć przezroczystą koronkę, zdecydowała się na prostą spódnicę bez ozdób.

Na koronkę zdecydowała się też Doda. Ale ona jak zwykle poszła na całość! Stylizacja Dody bardzo przypomina nam tę, w które wręczała tort prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Doda na koncert w gejowskim klubie Glam w Warszawie wybrała naprawdę ostrą stylizację - opinające, wzorzyste body, czarną lateksową kurtkę z własnego sklepu (za 249 złotych) oraz lateksowe kozaki! Nie zabrakło również rudej peruki, w której Doda wystąpiła w teledysku.

Jak wam się podobają stylizacje piosenkarek? Doda przesadziła czy przyzwyczaiłyście się już do takiego jej stylu?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:51

Zobacz także

Nasze propozycje