Poprzedni artykuł: Iga Lis wybrała już... sukienkę na studniówkę! Jest bardzo sexy i kosz... Następny artykuł: Karolina Malinowska w BARDZO tanich szpilkach na salonach. Dobry wybór...

Blogerki oszalały na punkcie tej koszulki. Jest absurdalnie droga i wygląda jak... zwykły t-shirt

Moda, , tagi: Gucci, blogerki, hity z Instagrama
Ubrania z wyraźnym logo marki do niedawna były uważane za mało gustowne. W 2017 roku to się zmieni - szaleństwo na punkcie tej koszulki mówi samo za siebie.

We współczesnym świecie media społecznościowe są prawdziwą kopalnią ogólnoświatowych trendów. W ostatnim czasie szczególne zainteresowanie wzbudzają stylizacje z białym t-shirtem Gucci w roli głównej - wygląda na to, że na jego punkcie oszalały zwłaszcza blogerki. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego (ostatecznie nie takie trendy widuje się na Instagramie), gdyby nie dwie sprawy: wygląd koszulki i jej... cena.

Rzeczony t-shirt to po prostu "zwykła", biała koszulka z dużym logo Gucci. Nadruk wygląda na lekko sprany, nawiązując do stylistyki modnej w latach 90-tych. Chociaż jego wygląd absolutnie na to nie wskazuje (podobne koszulki widywało się przed laty na niedzielnych giełdach odzieżowych i bazarach), jest to produkt zdecydowanie luksusowy - cena damskiej wersji kosztuje w butiku... 590 $ (czyli ok. 2300 zł).

Choć my przecieramy oczy ze zdumienia, blogerki na całym świecie najwyraźniej są zachwycone - koszulkę Gucci ma już w swojej szafie m.in. Jessica Mercedes. Dziewczyny zasypują Instagram stylizacjami, w których łączą t-shirt głównie z dżinsami i skórzanymi spódnicami. Cóż, z pewnością wygląda to stylowo (same zobaczcie w naszej galerii), ale to bez wątpienia luksus, na który stać dość nieliczne osoby.

Czy wydałybyście tyle pieniędzy na "zwykły" t-shirt?

Zobacz też: Ta blogerka jest ikoną stylu i inspiracją dla kobiet na całym świecie! A mogłaby być Twoją...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:37

Zobacz także

Nasze propozycje