Poprzedni artykuł: Zara rozpoczęła KOLEJNĄ wyprzedaż. Ceny są jeszcze niższe Następny artykuł: Zara wprowadza możliwość presonalizacji ubrań. Możesz zamówić bluzę ze...

Księżna Kate nosi od 16 lat te same kozaki

Moda, , tagi: księżna Kate
Oszczędna Kate Middleton nie wydaje niepotrzebnie pieniędzy na ubrania. Najlepszym dowodem na to są skórzane kozaki, które zakłada okazjonalnie od kilkunastu lat!

Księżna Kate to bardzo praktyczna kobieta. Pokazuje, że kupowanie kolejnych ubrań jest tylko kaprysem. Wystarczy dbać o to, co już mamy, aby posłużyło nam o wiele dłużej niż sezon czy dwa. To właśnie dlatego w jej całkiem pokaźnej garderobie można znaleźć kozaki, które mają już 16 lat!

Księżna Kate nosi kozaki, które kupiła 16 lat temu

Od kiedy Kate Middleton stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, światowe media obserwują to, co robi, mówi, ale też jak się ubiera. Bez wątpienia zaimponowała wielu osobom praktycznym podejściem do ubrań. W dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu, Kate Middleton stawia na minimalizm. Dostęp do pokaźnego budżetu nie jest dla niej (jak dla Meghan Markle) pokusą. Wielokrotnie udowodniła, że tę samą kreację można założyć na różne okazje.

Tym razem jednak przyszła królowa Wielkiej Brytanii pobiła osobisty rekord. Aż trudno w to uwierzyć, ale ma ulubioną parę brązowych kozaków przed kolano, które nosi nieprzerwanie od 16 lat. Kupiła je w 2004 roku i najwidoczniej tak dobrze się sprawują, że nie może się z nimi rozstać.

Kozaki księżnej Kate

Zdjęcie: Instagram.com/kensinsgtonroyal; REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kozaki ze zdjęcia powyżej towarzyszą księżnej Kate zawsze wtedy, gdy warunki raczej nie sprzyjają zakładaniu szpilek czy balerinek. Ostatnio świat obiegły zdjęcia z irlandzkiej farmy, na której to Kate Middleton zachwycała się alpakami, ale też pomagała w gospodarstwie. Uwagę mediów zwróciły właśnie jej brązowe kozaki. Zestawiła je z czarnymi rurkami, kurtką khaki oraz niebieskim golfem. 

Pewnie myślicie, że skoro jedna para kozaków służy księżnej od 16 lat, musiała też sporo kosztować. I nie jesteście w błędzie. Wspominane buty to projekt marki Penelope Chilvers. Klasyczne, skórzane kozaki kupiła za niespełna 2500 funtów, a więc około 13000 zł... Kate nabyła je jeszcze zanim została żoną Williama, ale mimo to ten model nadal jest dostępny w sprzedaży.

Oczywiście nie wykluczamy również tego, że buty zakupione w 2004 roku już dawno przestały wyglądać dobrze i księżna postanowiła zakupić nową parę. A wy jak myślicie? 

Pierwsze zdjęcie od lewej: 2004 rok; 2016 rok; 2017 rok; 2018 rok

Księżna Kate w 16-letnich kozakach

Zdjęcie: Stephen Lock / Rex Features/EAST NEWS; Splash News/EAST NEWS; Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Rex Features/East News

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:11

Nasze propozycje