Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan w garniturze z Mohito. Nadal możecie go kupić! Następny artykuł: Mokasyny damskie, czyli wygodne obuwie do niejednej stylizacji

Królowa Elżbieta uwielbia krytykować księżną Kate. Zawsze obrywa jej się za to samo

O skomplikowanych relacjach między Kate i Elżbietą II mówi się od dłuższego czasu. Wreszcie cała prawda wyszła na jaw...

Wydawać by się mogło, że Kate Middleton ma już za sobą walkę o względy królowej Elżbiety. Tymczasem okazuje się, że monarchini regularnie gani księżną Cambridge. Po każdym wielkim wyjściu czy nawet spotkaniu z poddanymi wysyła jej liściki. 

Królowa Elżbieta krytykuje Kate Middleton

Mimo że Kate Middleton pozostała wierna królewskim tradycjom i nie zdarzyło jej się rażąco złamać protokołu, królowa Elżbieta II wymaga od niej znacznie więcej, niż od Meghan Markle. A ta jak wiemy ma niebywałą odwagę do sprzeciwiania się monarchini. Nie raz była krytykowana chociażby za stylizacje, które nie dość, że nie przystoją księżnej, to jeszcze mogą zagrażać zdrowiu dziecka. W dodatku uwielbia trwonić pieniądze na kreacje do tego stopnia, że zablokowano jej dostęp do królewskiego skarbca.  

Księżna Kate natomiast wielokrotnie udowodniła, że założenie drugi raz tej samej stylizacji to dla niej żadna ujma. To między innymi za to pokochali ją Brytyjczycy. Jest wręcz stawiana za wzór do naśladowania. Ale to jednak nie przekonuje surowej monarchini, która nie może przestać krytykować żony Williama. Królowej Elżbiecie II nie podoba się styl ubierania Kate Middleton.

Jako przyszła królowa musi sprostować zdecydowanie dłuższej liście oczekiwań. Dawniej Elżbieta II zarzucała Kate Middleton, że jest zbyt leniwa i za mało angażuje się w królewskie obowiązki. Jak donosi dziennikarka Ashley Pearson, mimo że stylizacje księżnej Cambridge od lat zbierają mnóstwo pochwał i w mgnieniu oka wyprzedają się ze sklepów, królowa uważa, że Kate nie zawsze potrafi ubrać się stosownie do okazji.

W związku z tym regularnie wysyła jej notki, jeśli nie spodoba jej się wykończenie jakiegoś ubrania, cały strój czy nawet kolor rajstop - komentuje dziennikarka.

To musiał być prawdziwy cios dla Kate Middleton. Surowe spojrzenie monarchini na tym jednak nie poprzestało. Kilka lat temu mówiono, że królowa ma zastrzeżenia do kolorystyki stylizacji Kate. Mimo że sama zawsze ubiera się w jaskrawe garsonki (jest ku temu powód) poradziła Kate, aby ta zakładała bardziej stonowane kolorystycznie ubrania.

Do wielu zaleceń księżna zastosowała się bez mrugnięcia okiem. Tylko z jednej nie jest w stanie zrezygnować - z zakładania spodni. A tego królowa nie lubi podobno bardziej od noszenia butów na koturnie. Ciekawe jesteśmy czy dochodzi między kobietami do głośnej wymiany zdań... Myślicie, że Kate naprawdę ubiera się niestosownie?

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 11:21

Nasze propozycje