Poprzedni artykuł: Najmodniejsze botki na jesień muszą mieć... urocze wstążki. Zobacz, j... Następny artykuł: Basia Kurdej-Szatan wybiera suknię ślubną! Nie dla siebie...

Takiej księżnej Kate jeszcze nie widziałyście - porzuciła eleganckie kreacje na rzecz... dresu!

Ciężarna księżna Kate zaskoczyła stylizacją - tym razem zamiast klasycznej elegancji wybrała po prostu... wygodę.

Kate Middleton od lat pozostaje niekwestionowaną ikoną stylu Brytyjek (choć w rankingach "gonią ją"... jej własne dzieci). Księżna słynie z dobrego smaku, który przejawia się w eleganckich, stonowanych kreacjach, w których zawsze prezentuje się bez zarzutu. Jednak nawet ona czasem potrzebuje odrobiny oddechu - jesteście ciekawe, jak wygląda w... dresie?

Księżna Kate w dresie

Księżna odwiedziła ostatnio Brytyjską Federację Tenisową (LTA), której jest patronką i wzięła udział w zajęciach sportowych odbywających się w ramach programu "Tenis dla dzieci". Mimo, że Kate jest w czwartym miesiącu ciąży, bynajmniej nie ograniczyła się do obserwacji - ochoczo przyłączyła się do ćwiczeń. Ponieważ wyjściowa sukienka i wysokie obcasy nie sprzyjają grze w tenisa, księżna wystąpiła w czarnym dresie.

Okazuje się, że księżna nawet w tak zwyczajnej stylizacji potrafi wyglądać elegancko - widoczny spod bluzy biały kołnierzyk (obstawiamy koszulkę polo) nadał całości charakteru. Dres zamaskował ciążowe krągłości, a sama Kate najwyraźniej dobrze się bawiła, z uśmiechem ćwicząc w otoczeniu dzieci.

Jak wam się podoba w takiej stylizacji?

Zobacz też: Najmodniejsze botki na jesień muszą mieć... urocze wstążki. Zobacz, jak noszą je gwiazdy

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 07:57

Zobacz także

Nasze propozycje