Poprzedni artykuł: Kat Von D wzięła ślub! Jej suknia ślubna was zszokuje Następny artykuł: Odkryte ramiona już nie są modne! Tego lata na ulicach będą królować t...

Księżne Kate i Meghan nigdy nie mogą włożyć tych popularnych butów. Mowa o...

Dress code na dworze królewskim jak powszechnie wiadomo jest bardzo restrykcyjny, a w dużej mierze dotyczy obuwia. Wiedziałyście, że tego nie wolno nosić Meghan Markle?

Księżną Kate często zobaczymy w butach sportowych, espadrylach, kozakach czy botkach, ale za to nigdy w pewnych butach powszechnie uznawanych za eleganckie. Mowa tu o czółenkach typu peep-toe, czyli tych z wycięciem na palce. Takie buty na dworze królewskim uznawane są za obuwie nieformalne, a ich noszenie podczas oficjalnych wystąpień jest zakazane.Kate Middleton do zakazu stosuje się już od lat, a teraz musi go zaakceptować Meghan Markle, nowa księżna Sussex.

Zobacz także: Te popularne buty sportowe nosi Meghan Markle. Masz je już w swojej szafie?

Zakazane buty dla Kate Middleton i Meghan Markle

Kiedy przyjrzymy się stylizacjom Kate i Meghan szybko zauważymy, że księżne zawsze mają na sobie buty zakrywające palce. Zazwyczaj są to czółenka zakończone noskiem w szpic. Buty zakrywające palce księżne muszą nosić nawet podczas upałów i co więcej - w połączeniu z cielistymi rajstopami. Tak właśnie księżna Meghan była ubrana ostatnio na imprezie inaugurującej rozpoczęcie obchodów 70. urodzin księcia Karola, które będą mieć miejsce w listopadzie.

Buty odsłaniające palce w stylizacjach księżnych mogą być akceptowalne tylko w przypadku sytuacji nieformalnych np. podczas wakacji. Jak widać życie na dworze królewskim wiąże się z wieloma przywilejami, ale również całym szeregiem obostrzeń. Meghan ostatnio zabroniono przykładowo robić sobie selfie. Pozostaje nam tylko łączyć się w bólu - zarówno odnośnie zdjęć, jak i ograniczonego wyboru obuwia.

Zobacz także: Księżna Kate w sukience z Zary z aktualnej kolekcji! Jest idealna na lato

Zdjęcia: ONS, EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 14:10

Zobacz także

Nasze propozycje